Mon07062020

Last update03:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back МЕДІА

МЕДІА

"Казачки" в Мелитополе собрались патрулировать улицы

  • PDF

В Мелитополе Запорожской области местные "казаки" заявили, что готовятся патрулировать в районе, однако полиция отрицает, что они имеют на это разрешение. 29 июня в Мелитополе торжественно открыли "канцелярию Мелитопольского куреня Запорожского войска низового".

 

Провадження щодо указу Путіна про землю в Криму

  • PDF

Кримська прокуратура відреагувала на указ президента РФ Володимира Путіна, яким українців позбавили можливості володіти землею в Криму.  Зазначається, що прокуратура надасть правову оцінку документу, яким особам без російського громадянства заборонили володіння земельними ділянками. 

 

Новые обыски и задержания крымских татар

  • PDF

Российские силовики утром 11 марта провели обыски и задержали четверых крымских татар в Бахчисарае и Бахчисарайском районе Крыма. Оккупационное ФСБ России подозревает задержанных крымчан в участии в организации «Хизб ут-Тахрир», которая в России и в аннексированном ею АР Крым признана "террористической".

Росія терміново відкликає кадрових командирів ЗС РФ

  • PDF

Двадцять шостого лютого, стало відомо, що Москва в терміновому порядку відкликає з окупованих районів Луганської та Донецької областей командирів ВС Росії. Це робиться через те, що останні не змогли впоратися з поставленими завданнями за запланованим наступу в лютому місяці поточного року.