Fri04032020

Last update05:12:27 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back МЕДІА

МЕДІА

Провадження щодо указу Путіна про землю в Криму

  • PDF

Кримська прокуратура відреагувала на указ президента РФ Володимира Путіна, яким українців позбавили можливості володіти землею в Криму.  Зазначається, що прокуратура надасть правову оцінку документу, яким особам без російського громадянства заборонили володіння земельними ділянками. 

 

Новые обыски и задержания крымских татар

  • PDF

Российские силовики утром 11 марта провели обыски и задержали четверых крымских татар в Бахчисарае и Бахчисарайском районе Крыма. Оккупационное ФСБ России подозревает задержанных крымчан в участии в организации «Хизб ут-Тахрир», которая в России и в аннексированном ею АР Крым признана "террористической".

Росія терміново відкликає кадрових командирів ЗС РФ

  • PDF

Двадцять шостого лютого, стало відомо, що Москва в терміновому порядку відкликає з окупованих районів Луганської та Донецької областей командирів ВС Росії. Це робиться через те, що останні не змогли впоратися з поставленими завданнями за запланованим наступу в лютому місяці поточного року.

Прокуратура открыла дело из-за выдачи «паспортов ЛНР»

  • PDF

Прокуратура Луганской области возбудила уголовное производство из-за принудительной выдачи так называемых «паспортов» жителям временно оккупированной террористами «ЛНР» территории. Об этом сообщили в Офисе генерального прокурора.