Wed08122020

Last update05:49:31 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back МЕДІА КАТАЛОГ: МЕДІА Донецьк

Донецк

Бойовики "ДНР" хотіли завербувати бізнесмена

  • PDF

Контррозвідка СБУ викрила чергову спробу терористичної організації «МДБ ДНР» завербувати громадянина України для здійснення злочинної діяльності на шкоду державній безпеці нашої країни. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Бойовики зазіхають ще на одну частину України

  • PDF

Так звана "народна рада" недореспубліки "ДНР" ухвалила "закон про державний кордон республіки". Все б нічого, але тепер до складу терористичного утворення мають увійти понад 60% Донецької області, які підконтрольні українській владі. Щонайменше, так вирішили люди, які вважають, що вони – "депутати ДНР".

Боевики усилили давление на избирателей

  • PDF

Российские оккупационные администрации на временно оккупированных территориях украинского Донбасса активизировали меры по недопущению участия граждан в выборах президента Украины. Такими данными располагают в Главном управлении разведки Министерства обороны Украины.

Полиция стреляла в автомобиль жителя Макеевки

  • PDF

Старший лейтенанта полиции Виталий Фокин, за решительные действия, представлен к поощрению, - сообщил ВИО заместителя командующего объединенных сил по вопросам применения сил и средств Национальной полиции Украины полковник полиции Сергей Кондрашенко.

Вибори в "ЛНР-ДНР": легітимізація бутафорії

  • PDF

Навіщо Москві було імітувати вибори в самопроголошених республіках. 11 листопада в ОРДіЛО відбулися «вибори глав ДНР та ЛНР». Утім, виборами цей процес назвати неможливо. Навіть у самих структурах «ДНР» та «ЛНР» навряд чи є люди, які всерйоз вірять, що 11 листопада жителі Донбасу когось обирали.