Sat06062020

Last update05:05:55 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back МЕДІА КАТАЛОГ: МЕДІА Луганськ Росія терміново відкликає кадрових командирів ЗС РФ

Росія терміново відкликає кадрових командирів ЗС РФ

  • PDF

Двадцять шостого лютого, стало відомо, що Москва в терміновому порядку відкликає з окупованих районів Луганської та Донецької областей командирів ВС Росії. Це робиться через те, що останні не змогли впоратися з поставленими завданнями за запланованим наступу в лютому місяці поточного року.

 

Більш докладно про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки оборонного відомства української держави. Розвідники відзначають, що в складі незаконних збройних формувань готується чергова ротація командного складу з'єднань частин 1 і 2, Донецьк і Луганськ відповідно АК.

При цьому в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України додали наступне: «Основна увага акцентується на комплектуванні кадровими російськими офіцерами артилерійських і мінометних підрозділів. Ця діяльність спрямована на підвищення готовності артилерії до виконання завдань в умовах бойових дій. Дострокове ротації підлягають офіцери, в лютому цього року за висновками комісії Генерального штабу і Південного військового округу ЗС РФ визнані не впоралися з покладеними на них обов'язками».

businessua.com