Thu10192017

Last update08:12:04 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край

Край

Про проведення обласного семінару - практикуму

  • PDF

19 жовтня на базі Центру дитячо-юнацької творчості проводиться обласний семінар-практикум для директорів, заступників директорів та методистів області, який організований за ініціативою обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані», Бердянського методичного кабінету відділу освіти та Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої.

Бердянці перемогли на дебатному турнірі

  • PDF

Переможцем фестивалю дебатних клубів-2017 (1 місце), який відбувся в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" в м. Одесі стала команда "СІМЕЙКА АДАМСІВ" Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянська у складі Даши Кравченко, Давіда Пельтека, Ангеліни Татарікової( тренер Марина Масютіна).

Презентуємо програму «осучаснення» пенсій

  • PDF

28 серпня 2017 року у Запоріжжі відбулась прес-конференція для журналістів з актуальних питань щодо пенсійного реформування. Дві третини українських пенсіонерів перебувають за межею бідності, отримуючи пенсію нижче прожиткового мінімуму. Пенсія – це не те, що держава дарує людині, а те, що людина заробила, вона має бути гідною.

Святкування Дня Незалежності у Запоріжжі

  • PDF

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічній традиційні 26-й ході до Дня Незалежності України. Розпочнеться вона о 9.00 з пл.Маяковського, а закінчиться о 10.00 на пл.Фестивальній, де відбудеться військовий парад. Одягайте вишиванки, беріть з собою державні прапори, хороший настрій та рушайте з нами!

В Запорожье открывается книгарня "Є"

  • PDF

В Запорожье ближайшее время откроется книгарня "Є". Эту информацию 061 подтвердили сотрудники этой сети книжных магазинов. "26 серпня - урочисте відкриття, але фактично книгарня відкриється раніше", - сообщили в администрации "Є". Магазин будет находиться по адресу пр. Соборный, 137 (недалеко от Интуриста, там где раньше было Freddo Cafe).