Thu07022020

Last update03:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край

Край

У Бердянську презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури

  • PDF

У Бердянську в on-line форматі 23 червня презентували Концепцію розвитку велоінфраструткури. Наступним кроком роботи з документом є його винесення на сесію міської ради для затвердження. Цим питанням буде опікуватись Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Викрили морську охорону на "кришуванні" браконьєрів

  • PDF

Заступник начальника відділу Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби погорів на корупції.
Слідство вважає, що посадовець на постійній основі отримував хабарі від місцевих браконьєрів та приватних підприємців. За гроші він «не помічав» незаконного вилову, а також не чинив штучних перешкод під час легального бізнесу.

Ласкаво просимо в ENO простір Приазов'я!

  • PDF

ENO простір - територія знань, натхнення та задоволення. Це спільнота професіоналів та аматорів, навчальний центр та унікальна крафтова майстерня. А також це простір, що об'єднує навчання та усі види творчості. Також запрошуємо виноградарів (і не тільки) активно долучатися ENO кластеру!

Звучання цієї весни на бердянському Piano Day

  • PDF

Розповідь про те, що карантин не може спинити творчих людей, або як в Бердянську пройшов онлайн концерт в рамках Piano Day від композитора Богдана Беляєва. Наше місто запустило та продовжує традицію фестивалю в Україні. 28 березня в місті Бердянськ відбувся Piano Day 2020!   

Туристичні шляхи в дивовижні світи

  • PDF

Маючи багато поздоровлень від шанованих мною людей у зв'язку з 30-літтям власної діяльності на зазначеній посаді, хочу теж висловити вдячність багатьом, і дещо згадати з наведенням світлин - хоча б про події останніх десяти років.