Wed05222019

Last update07:32:14 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край

Край

Патріотична акція «Пам'ять поколінь»

  • PDF

Для вихованців ДНЗ «Пізнайко» було проведено культурно-мистецьку акцію: «Пам'ять поколінь», яка пройшла під гаслом “1939-1945. Памятаємо. Перемагаємо”. Під час заходу в залах музею діяла виставка фотографій, документальних матеріалів: «Маки пам'яті».

Презентація юнацьких акцій на туристичних маршрутах

  • PDF

Студійки “Джерельця” разом з працівниками Осипенківського краєзнавчого музею здійснили творчу зустріч у Червонопільській загальноосвітній ОШ, аби розповісти своїм одноліткам, про те, як вони досліджують і популяризують багату спадщину рідного села і краю, й запросити їх до організації спільних культурно-мистецьких акцій на туристичних  маршрутах.

Підсумки голосування на виборчому окрузі № 78

  • PDF

Владимир Зеленский победил на всех 140 избирательных участках, на многих из них почти с 10-кратным перевесом над действующим Президентом. Окончательные данные по голосованию в первом туре выборов Президента Украины по нашему избирательному округу №78 с центром в Бердянске и четырьмя сельскими районами выглядят так:  

Визначено новий склад Окружної виборчої комісії

  • PDF

ЦВК затвердила новий склад Окружної виборчої комісії на 78 виборчому окрузі (нижче повний список)! Головою комісії стала представниця від штаба кандидатата в Президенти Зеленського В.О. - Інна Власова. Секретар комісії – Марія Новікова, від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Здобуток бердянців - 2 кубки та 8 медалей!

  • PDF

На цих вихідних у місті Запоріжжі  відбувся обласний дебатний турнір "Запорізька молодь дебатує". За право стати кращими боролися 22 команди з Бердянська, Мелітополя та Запоріжжя. У змаганнях було 2 ліги: молодша (14 команд) та старша (8 команд).