Thu12032020

Last update10:46:03 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край

Край

ІІ тур виборів нового міського голови Бердянська (підсумки)

  • PDF

В Бердянську завершився виборчий процес. Всі дільниці закрилися вчасно. Станом на 20:00 в Бердянську проголосував 34 591 бердянець. У відсотковому відношенні фінальна явка склала 39,21% (на виборах 25 жовтня - 41,48%). 

ВИБОРИ 2020: Підсумки виборчого процесу (підсумки)

  • PDF

Если отминусовать проценты партий, которые не смогли набрать 5% (в том числе и Батькивщину), то финальные проценты на выборах в горсовет Бердянска могут выглядеть так: ОПЗЖ - 41,5%, Слуга народа - 19,7%, Наш Край - 18,9%, Европейская солидарность - 9,8%, Оппозиционный блок - 10,1%.

#МеморіальнийЗахід «Захисники рідної землі»

  • PDF

Меморіальний захід до Дня захисника Вітчизни, Українського козацтва та створення Української повстанської армії, свята Покрови – покровительки українського війська, провели працівники Осипенківського краєзнавчого музею разом з вихованцями творчого юнацького об'єднання «Традиція».

СБУ задокументувала на митниці корупційну схему

  • PDF

На Запоріжжі співробітники Служби безпеки України викрили корупційну схему експорту зернової продукції до Євросоюзу, організовану посадовцем одного із митних постів. За попередньою версією слідства, оборудку організував керівник митного посту спільно з кількома представниками комерційних структур. Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2019-2020 років посадовець за винагороду сприяв фірмам-експортерам у незаконному вивезенні зернової продукції.

Виставку "Вікна Міста" презентували в Житомирі

  • PDF

Виставка, яка розповідає про бердянські вікна, була презентована в Житомирі. Впродовж тижня світлини з зображеннями вікон Бердянська виставлялись в просторі "Вимірювач", на території заводу Електровимірювач. Основними глядачами стали співробітники заводу, архітектори і урбаністи з усієї України, а також спікери і учні школи "Конструкція взаємодії", яка проходила в ці дні в Житомирі.