Fri02262021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край

Громада

«Пакунки маляти» едут в Запорожье!

  • PDF

После полугодового перерыва «Пакунок маляти» возвращается в роддома и центры соц. защиты Запорожья и Запорожской области. Со склада в Киевской области отправилась первая в этом году партия наборов для новорожденных в Запорожье, Мелитополь, Бердянск, Энергодар и другие города и пгт. С понедельника (22.02.2021) «Пакунки маляти» будут завезены сразу в 17 учреждений:

Затримали наркоділка на спробі дискредитації співробітника СБУ

  • PDF

Оперативники Головного Управління внутрішньої безпеки СБ України у ході спецоперації затримали на Запоріжжі іноземного наркоділка, який планував дискредитувати оперативника СБУ. Співробітники спецслужби задокументували, що іноземець підбурював виконавців підкинути наркотики офіцеру СБУ.

СБУ затримала військового прокурора

  • PDF

Служба безпеки України затримала на отриманні неправомірної вигоди одного з керівників військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону. Досудове слідство встановило, що посадовець одержав від військового неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч доларів США.

В Запорожье запустят общественное радио

  • PDF

В январе нового года в Запорожье стартует новое независимое радио "На дотик". Это будет вижн-радио современного формата, в создании которого принимают участие местные журналисты и активисты.  Прямые двухчасовые трансляции будут проходить два раза в неделю. 

 

ФОРМУЄМО СЬОГОДНІ ДЛЯ УСПІХУ ЗАВТРА

  • PDF

За міжнародними дослідженнями, для успішної кар’єри мають значення 15 – 25 % тверді навички – знання, вузькопрофесійні вміння, 75 - 85% - вміння навчатися протягом життя, критичне мислення тощо. Те, з чим ці діти вийдуть із школи і навіть із університету, буде недостатнім.