Sat05302020

Last update05:05:55 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край «МІС УНІВЕРСИТЕТ-2013» – РАДМИЛА ЖУРАВЛЬОВА

«МІС УНІВЕРСИТЕТ-2013» – РАДМИЛА ЖУРАВЛЬОВА

  • PDF

… У місто  повільно приходить весна: повітря стає свіжим та наповнюється неповторним ароматом, який властивий тільки цій порі року. Про що хочеться думати в такі моменти? Звичайно ж, про любов та красу! «Весна іде, красу несе…» – здається сьогодні саме вона зібрала в оберемок усю красу та й занесла до головної актової зали БДПУ, де проходило найкрасивіше урочистя  року – традиційний конкурс «МІС УНІВЕРСИТЕТ-2013».

І кожний, хто спостерігає за цим феєричним святом краси, в черговий раз переконався, що наші дівчата – найпрекрасніші! Цьогоріч вразила кількість учасниць – за звання першої красуні університету боролися 9 дівчат, і кожна, розкриваючи перед глядачами та журі свій неповторний, особливий образ, намагалася завойовувати частинку душі кожного. І навіть традиційні конкурси граційні учасниці зуміли перетворити в шоу, що вражає своєю оригінальністю. Як сказав голова журі – перший проректор БДПУ Володимир Федорик: «Дозвольте признатися Вам в любові. Жінка – це початок. Ви даєте все найкраще, так дозвольте побажати, щоб в серцях буяла весна та розквітала любов». До складу журі конкурсу також входили: університетські Ігор Лиман, Володимир Котляр, Степан Герилів, а також відомий бердянський підприємець, давній друг БДПУ Костянтин Дадаєв.
   Таких талантів, як у наших красунь, ще варто пошукати, такого розмаїття талантів не бачила ще наша сцена: дівчата і співали, і танцювали, і декламували вірші. Їх виступи змушували замислюватися про головне і другорядне в житті кожної людини, але головне, всі конкурсантки були неповторні.
   Але все чудове рано чи пізно закінчується, і ось уже останній вальс сигналізує про завершення змагань і дарує останні яскраві емоції, дозволяючи глядачам насолодитися цим святом, а журі підбити підсумки.
   А під час короткої паузи Анетта Омельченко – провідний фахівець з виховної роботи БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент – розповідала ще про одну традицію університету: кожного року університет вшановує студентські сім'ї, що поєднали свої серця минулого року. Такими парами виявились: Денис та Крістіна Потапенки – студенти Інституту фізико-математичної та технологічної освіти, Максим та Анастасія Васильєви – студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Євген Балан – студент Інституту фізико-математичної та технологічної освіти та Юлія Балан – студентка Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Назар і Світлана Сергєєви – студенти факультету економіки та управління, а також Віталій Васильович Гнатюк – старший викладач кафедри біології, екології і БЖД та Ганна Іванівна Табакова – старший викладач кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури. А ось сім’я Кідалових – Валерій Віталійович, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики та Марина Миколаївна, старший викладач кафедри психології відсвяткували Срібне весілля! Кожне подружжя отримало цінні та цікаві подарунки від ректора університету Вікторії Зарви, директорів та деканів, спонсорів.
   Скористався урочистям сьогоднішнього свята й регіональний директор американського Фонду імені К. Ковшевич Степан Герилів й вручив іменні Сертифікати групі студентів БДПУ, які отримали право на піврічну оплату за навчання в університеті.
   Настає хвилюючий момент оголошення результатів конкурсу «Міс Університет-2013». Члени журі гідно оцінило старання конкурсанток. Жодна дівчина не залишилася без титулу. Спочатку звання отримали: «Міс Оригінальність» – Валерія Бучаста, «Міс Посмішка» – Вікторія Тарасенко, «Міс Грація» – Євгенія Кальцева, «Міс Чарівність» – Валерія Артьоменко, «Міс Досконалість» – Анастасія Губарь, «Міс Привабливість» – Ірина Димова, «Міс Глядацьких симпатій» – Діана Коріневич. 
   Високе звання «Віце-міс Університет-2013» виборола Ольга Здор’єва, а титул «MІС УНІВЕРСИТЕТ-2013» отримала студентка першого курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Радмила Журавльова!
   Вітали учасниць і Радмилу з перемогою, бажали їм ніколи не втрачати віри в себе і тієї неповторної чарівності, яку так щедро дарували зі сцени сьогодні, вручали заслужені винагороди ректор університету професор Вікторія Зарва, керівники директори інститутів та декани факультетів, представники спонсорських організацій, гості, рідні та знайомі…

Олена Тищенко, Кристина Корінець,
студенти БДПУ, кореспонденти газети «Університетське Слово»
На світлинах Олександра Степаненка: саме так народжувалась сьогодні ««MІС УНІВЕРСИТЕТ-2013»