Tue05222018

Last update07:37:59 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Постанова загальних зборів трудового колективу

Постанова загальних зборів трудового колективу

  • PDF

Загальні збори трудового колективу ДП «Бердянський морський порт» у понеділок 24 квітня постановили вважати найбільш важливим завданням трудового колективу в ситуації, що склалася, захист інтересів підприємства, його цілісності, стабільності роботи, збереження трудового колективу, соціальної бази.

З метою виконання цього завдання: 
1. Подальші дії з організації захисту інтересів держави, державного підприємства та трудового  колективу доручити Комітету з захисту підприємства, повноваження якого визначені Положенням про Комітет із захисту підприємства, затвердженим загальними зборами трудового колективу 12.10.2016 р.
2.Повідомити про це рішення трудового колективу  та наміри відстоювати інтереси державного підприємства:  -Міністерство інфраструктури України;  -Запорізьку обласну державну адміністрацію;  -Бердянську міську Раду;
3.Запропонувати Бердянській міській Раді   -заслухати на позачерговій сесії питання, стосовно ситуації, що склалася на ДП «Бердянський морський торговельний порт » та прийняти рішення стосовно захисту інтересів ДП «БМТП» та його трудового колективу; -закликати громаду міста підтримати наміри трудового колективу ДП «БМТП» як єдиного , що залишилось у місті державного підприємства – основного платника податків до бюджету міста та держави в цілому;
4.Запропонувати керівництву Міністерства інфраструктури України, як органу управління, до  винесення судом рішення за замовною кримінальною справою, не приймати управлінського рішення з призначення сторонньої особи на посаду в.о. директора  ДП «БМТП».   
5.До  вирішення питань по суті колективу підприємства відстоювати інтереси держави і державного підприємства виключно в правовий спосіб   
6.Всі акції та заходи із захисту інтересів держави і державного підприємства узгоджувати з органами місцевої влади.
7.Звернутися до Голови Запорізької обласної державної  адміністрації, Запорізької обласної ради депутатів з вимогою припинити будь-які  дії у неправовий спосіб  відносно державного підприємства.
8.Звернутися до Міністерства інфраструктури України, як органу управління з вимогою здійснити заходи, щодо усунення осіб , причетних до ситуації, що склалася на ДП «БМТП» та інших державних підприємствах, дії яких завдали вагомої шкоди  державі.
9.Звернутися до Президента, Прем’єр-міністра України, конституційними повноваженнями яких є забезпечення ефективного управління держмайном, з вимогами:
- провести всебічні об’єктивні перевірки  діяльності осіб  причетних до ситуації, що склалася на ДП «БМТП» та інших державних підприємствах   
- вжити дієвих заходів, щодо ліквідації корупційних схем в управлінні держпідприємствами в системі Мінінфраструктури та опублікувати результати цих перевірок у ЗМІ.
-в подальшому проводити кадрову політику морської галузі міністерства згідно стандартів , враховуючи спеціальну освіту, досвід роботи,  при призначенні на посаду керівників державних підприємств.  

Головуючий                          Д.І.Черванський  
Секретар                                О.В.Сердюк

www.facebook.com

rsquo;єктивні перевірки