Mon11192018

Last update10:16:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Про проведення обласного семінару - практикуму

Про проведення обласного семінару - практикуму

  • PDF

19 жовтня на базі Центру дитячо-юнацької творчості проводиться обласний семінар-практикум для директорів, заступників директорів та методистів області, який організований за ініціативою обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані», Бердянського методичного кабінету відділу освіти та Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої.

 

Тема заходу «Роль методичної служби у розвитку професійної майстерності педагогів ПНЗ». Мета семінару: розвиток позашкільної освіти Запорізької області, оновлення змісту методичної роботи, впровадження в навчально-виховний процес ПНЗ  сучасних технологій та  новітніх досягнень в умовах реформування освіти України.
ЦДЮТ – багатопрофільний навчальний заклад з широким спектром напрямків діяльності. Підвищення ефективності навчально-виховного процесу, вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної інформаційної діяльності здійснюється в Центрі дитячої та юнацької творчості через систему методичної роботи.
Науково-методична робота в умовах розвитку позашкільного навчального закладу має бути цілісною, заснованою на досягненнях педагогічної науки і педагогічного досвіду, системою взаємопов’язаних дій і заходів, спрямованих на підвищення професійної  майстерності педагогів. Вона є життєво необхідною потребою кожного окремого педагога і водночас, обов’язковою вимогою суспільства, найважливішою умовою забезпечення функціонування позашкільних навчальних закладів.
 Методична робота в закладі проводиться відповідно до плану роботи методичної служби та реалізується в різних формах: колективних, групових та індивідуальних (педагогічні ради, семінари-практикуми, тренінги, «круглі столи», психолого-педагогічні читання, наради, консультації, самоосвіта) та направлена на забезпечення готовності педагогів до реалізації компетентнісного підходу як в роботі з вихованцями, так і в напрямку підвищення рівня власної професійної компетентності.

 

 

Підготувала заст.директора ЦДЮТ Масютіна М.Е.