Mon11192018

Last update10:16:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Канікули! Пора навчатися!

Канікули! Пора навчатися!

  • PDF

Канікули – це не тільки час корисного дозвілля для вихованців Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої, але й час для навчання наших педагогів, підвищення їх кваліфікації та педагогічної майстерності. За традицією, вже третій рік поспіль у нашому Центрі в канікулярний час працює школа педагогічної майстерності.  

Програма «осінньої школи» (1-2 листопада 2017 р) була насиченою, різноманітною, цікавою. В плані її роботи були теоретичні та практичні заняття, майстер-клас, ділова гра.
В процесі дводенного навчання педагоги приймали участь у тренінгах:
• «Конфлікт» (тренер - Масютіна М.Е.), «Тайм-менеджмент сучасного педагога» (тренер - Тютюнникова О.О.);
• у семінарах: «Громадянське виховання в позашкільному закладі: ативні форми та методи роботи» (тренер - Демченко Н.Г.), «Вікові психологічні особливості підлітків як чинник їх схильності до небезпечної поведінки» (тренер - Кашкарьова Л.Р.);
• у практикумі: «Технологія Веб-квесту як ефективний засіб самоосвіти керівників гуртків» (Масютіна М.Е., Дяденчук О.Ф.),
• у майстер-класі «Техніка кінусайга – робота з тканиною (тренер Кара Н.І.), діловій грі «Хто крутіше?».
Закінчилась робота педагогів обговоренням Нового закону України «Про освіту». Залишилося основне - нові знання застосувати на практиці.
Ми впевнені: готувати вихованців до змін може тільки той педагог, який сам готовий до змін, який сам розвивається професійно.

 Методист ЦДЮТ Демченко Н.Г.