Fri02222019

Last update12:59:17 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Убивство "Сармата": перші подробиці

Убивство "Сармата": перші подробиці

  • PDF

Ветерана АТО Віталія Олешка вбили при свідках у власному дворі 31 липня. За підозрою у злочині затримали п'ятьох чоловіків. В одному з них упізнали колишнього бійця "Торнадо". Подробиці розкриття резонансного злочину сьогодні, 1 серпня, розповів начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Комісаров.

Одразу після вбивства на території Запорізької і Донецької областей був введений план "Сирена". Правоохоронці використовували всі можливості для розкриття даного злочину, зокрема, допомогу надали співробітники СБУ, процесуальне керівництво здійснювала прокуратура.

Як розповів Сергій Комісаров, в ході розслідування було встановлено, що організована злочинна група заїхала в місто. Підготувала авто на "евробляхах".

"Нами була отримана оперативна інформація, що злочинці можуть пересуватися на авто іноземного виробництва на евробляхах. Ми не знали на яких. Тому співробітники перевіряли автомобілі. Після того як відпрацювали зі свідками, камери відеоспостереження. Підкреслю, камери зіграли важливу роль. На одному посту - в Приазовському районі - їх ідентифікували, на другому затримали. Припускали, що можуть чинити опір", - розповів Сергій Комісаров.

Затриманих підозрюваних доставили в райвідділ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Затриманий також житель Бердянська, який дав авто.
Про версії вбивства та затриманих у поліції поки не говорять.

"Подальше слідство покаже. Бачив інтерв'ю товариша загиблого, його версії збігаються з нашими. За його словами, там є і підприємницька діяльність", - каже Комісаров.

Подробиці про затриманих надавати відмовився в інтересах слідства. Повідомив тільки, що підозрюваним від 30 років, серед них є раніше судимі, вони не проживали на території Запорізької області. А до скоєння злочину більше двох діб знаходилися в Бердянську.
gazeta.ua