Sat05302020

Last update05:05:55 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Волонтери відвідали Калинівський дім-інтернат

Волонтери відвідали Калинівський дім-інтернат

  • PDF

До Калинівського дому-інтернату сімейного типу завітали гості з Бердянська. Волонтери привезли з собою одяг для дітей, солодощі, іграшки та майстер-клас з малювання. До речі, долучитись та допомогти може кожен.

 

- Ідея поїхати до Калинівки з’явилась зовсім випадково. В Антикафе проходив захід з обміну одягом «Dress Crossing». Після обміну залишилось багато якісних речей, які ми вирішили передати дітям з інтернату. Ми порадились з Отцем Степаном і він запропонував відвести одяг до Чернігівки. Дізнавшись про наші плани люди почали приносити ще одяг. Майстриня Юля запропонувала пошити для дітей іграшки. Художниця Ніна Бутєва захотіла провести для дітей заняття з малювання. Відвідувачі антикафе зібрали гроші на солодощі та краски для дітей. А релігійна громада при храмі "Покрова Пресвятої Богородиці" УПЦ КП надала транспорт. Так, наче пазл, склалася наша подорож до цього чудового дому, бо це справжній дім для діток. Батьки розповіли, що раніше діти проживали в різних інтернатах, в різних містах. Зараз в них є справжня родина, - розповіла організаторка Ксенія Клейнос.

 

- Коли я почула про ініціативу антикафе, то одразу сказала, що хочу провести для дітей майстерню. Раніше я проводила майстерні для дітей з інвалідністю і в Києві і у Бердянську. Це для мене дуже важливо – ділитись з дітьми майстерністю. Коли я зайшла в дім, діти одразу почали мене обіймати, це ж справжнє щастя коли тебе обіймає дитина. А ще під час малювання вони попросили залишити їм фарби, бо хочуть малювати ще, бо їм подобається малювати. Ми звісно ж, залишили фарби, і пообіцяли приїхати ще. Наступного разу я хочу провести майстерню з живопису, впевнена що ми створимо неймовірні картини олією, - розповіла художниця, Ніна Бутєва.
Організатори Перше Антикафе Бердянська Час Є!» та Релігійна громада при храмі "Покрова Пресвятої Богородиці" УПЦ КП.

Координаторка Алла Мельничук (066)770-85-23.

Марія Кушнір