Mon12092019

Last update09:30:24 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Патріотична акція «Пам'ять поколінь»

Патріотична акція «Пам'ять поколінь»

  • PDF

Для вихованців ДНЗ «Пізнайко» було проведено культурно-мистецьку акцію: «Пам'ять поколінь», яка пройшла під гаслом “1939-1945. Памятаємо. Перемагаємо”. Під час заходу в залах музею діяла виставка фотографій, документальних матеріалів: «Маки пам'яті».

Дошкільнята із задоволенням прийняли участь у флешмобі: «Ми – українці», з цікавістю розглядали народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, пограли в  гру «Стародавні та сучасні речі», прослухали пісню “Моя сорочка - вишиванка”, легенду «Криниця-журавель».

В  експозиційній залі, присв'яченій пам'яті односельців - воїнів Другої світової війни. Під час екскурсії дошкільнята дізналися про рідне село в часи війни. Про тих, хто сміливо йшов у бій, відстоюючи право на життя, свободу для майбутніх поколінь. У кожної дитини залишилася частинка пам'яті про ті важкі й героїчні роки…

Екскурсоводи музею розповіли й про те, що вулиця села, на якій розташовані дитячий садочок і музей, названа в пам'ять про 20-річного Олександра Соколова, військового льотчика-односельця, який разом зі своїми побратимами бився з окупантами в небі війни, визволяв рідне Приазов'я, загинув у квітні 1944 року під м.Сімферополь, визволяючи Крим. Довідались вихованці й про те, що будинок, у якому жив Олександр і звідки пішов на війну, знаходиться поряд з садочком...

А в музейній експозиції побачили світлини, на яких зображений наш односелець-герой поряд зі своїм військовим літаком - винищувачем, прочитали уривок з листа воїна до батьків.
Згадали й тих, хто безіменим поліг в рідну землю, захищаючи її від ворожих навал в минулому, так і нинішніх оборонців Вітчизни від російсько-терористичної агресії, які ціною власних життів захистили наше право на вільне життя у вільній країні.