Mon01252021

Last update08:49:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Тематичний захід до Дня Державного прапора

Тематичний захід до Дня Державного прапора

  • PDF

23 серпня, у день Державного прапора України, для учасників польового семінару-практикуму з туристичного краєзнавства, організованого Запорізьким обласним центром дитячо-юнацького туризму (ЗООНСКУ), проведено тематичні експрес-екскурси, театралізовані інсценівки об'єднані в проект «Туристичні шляхи у дивовижні світи».     

 

Розробникам різноманітних туристичних маршрутів з домінуванням пішохідних відтинків колектив нашого музею продемонстрував музейні атрактивні можливості нашої громади, аби екскурсанти могли не лише насолодитися спілкуванням з чудовою природою краю понад Бердою й азовським узбережжям, а й вповні познайомитися з колоритними зразками  культурної спадщини, довідатися більше про історію місцини.
На галявині в парковій зоні, облаштованій давніми господарськими й побутовими предметами, відтворили елементи театралізованих дійств "Новоспасівські обжинки" та “Веселка над Бердою”. А в музеї було представлено експозицію старожитностей: «Традиції й обереги краю над Бердою» - різноманітні етнічні вироби - гончарство і рукомесла. Під час екскурсів й театралізованих інсценівок звучали віршовані твори письменників - земляків про чарівну природу рідного краю та його людей.
Заходом “Героїка боротьби за Україну у боях на Донбасі”, у п`яту річницю загибелі, вшанували й світлу пам'ять односельців-героїв АТО – Володимира Зюзя (14.08.2014 р.) та Миколи Прохорова (29.08.2014.р.)  та пам'ять воїнів Запорізької області, які віддали життя за Незалежність України й героїзм односельчан, які в лавах ЗСУ і Нацгвардії обороняють Вітчизну і малу батьківщину - Бердянський край, та провели флешмоб до Дня Державного прапора України: «Піднімемо прапор нації в серцях!»
Учасник туристичного семінару, депутат Бердянської районної ради Сергій Кеда, до свят і в знак підтримки патріотичного юнацтва, вручив грошову премію старшим учасникам студії «Джерельце», а наймолодші студійці одержали подяку від бердянського волонтера і голови обласної організації “Легіон Свободи” Миколи Тюркеджи.
Вітаємо краян та всіх українців з Днем Державного прапора і Днем Незалежності України, бажаємо процвітання, успіхів, миру, доброго здоров'я і щастя кожній родині! Слава Україні!

Тебе топтали, рвали на куски...

І зневажали вороги й "свої" юрбою...
З тобою - в бій нерівний йшли,
І цілували як вертались з бою !
Роками вони нищили тебе,
І щоб не бачить величі народу,
Якому небо світить голубе,
Пшениця жовта, разом це - свобода...
За тебе помирали в Соловках,
І у вогні війни вже не один загинув...
Наш сокровенний стяг на всі віки,
Допоки буде жити Україна...

Директор Осипенківського краєзнавчого музею Олег Будяк,
науковий працівник Осипенківського краєзнавчого музею і керівник дитячо-юнацької студії “Джерельце” Марія Турчак