Sat04172021

Last update05:13:52 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край У нашій пам'яті навічно «Війна така далека і близька»

У нашій пам'яті навічно «Війна така далека і близька»

  • PDF

У День відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із населених пунктів Бердянщини й Осипенківської громади, в Осипенківському краєзнавчому музеї для учнівського юнацтва було підготовлено експозицією «Хай буде пам'ять незгасима!» й переглядом документальних відеосюжетів на основі матеріалів кінохроніки часів Другої світової війни.

 

Захід відвідали учні  3-А класу Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., побували учні й на військовому меморіалі односельцям, загиблим в роки війни, поблизу місця поховання воїнів-визволителів, де вшанували пам`ять полеглих за Вітчизну, поклавши квіти до постаментів меморіалу.

А в залах музею, де розміщено світлини бійців, які полягли, звільняючи Бердянщину й наших односельців - учасників Другої світової війни, відбулась акція пам'яті «Вшануй хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, що полягли» - прозвучали вірші в пам`ять тих, хто віддавши життя в боях за рідну землю в роки війни, наблизив Перемогу, запалено лампадки у пам`ять загиблих воїнів. А в переддень свята подібні заходи музейники провели й для освітян-організаторів екскурсій для учнівського юнацтва зі всієї Запорізької області й місцевої молодіжної аудиторії - студентів Осипенківського професійно-технічного аграрного ліцею.
У ці знаменні дні важливо віддати шану пам'яті полеглих в роки Другої світової війни, задля формування відчуття в кожного особистої причетності до історії краю, а знаннями про героїчну спадщину рідної землі наша юнь мала змогу поділитися з однолітками і гостями нашої громади.Директор Осипенківського краєзнавчого музею      Олег Будяк