Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Ласкаво просимо в ENO простір Приазов'я!

Ласкаво просимо в ENO простір Приазов'я!

  • PDF

ENO простір - територія знань, натхнення та задоволення. Це спільнота професіоналів та аматорів, навчальний центр та унікальна крафтова майстерня. А також це простір, що об'єднує навчання та усі види творчості. Також запрошуємо виноградарів (і не тільки) активно долучатися ENO кластеру!

Тут Вам не дадуть занудьгувати, адже кожен знайде собі заняття до душі - лекції про мистецтво, особливі кінопокази, пізнавальні майстеркласи, квести або захоплюючі дегустації.

ПРОСТІР НАВЧАННЯ
Простір у нашому розумінні - це все те, що робить життя повним, а емоції - наповненими та щирими. Це сукупність наших прагнень, знань, характерів та досвіду. Тут немає навчання у звичайному сенсі цього слова. Скоріше - ми ділимось своїм життєвим досвідом, знаннями, мріями та сподіваннями. Тут панує камерна атмосфера, та немає значення наскільки ми різні, адже кожен знайде щось своє.
Простір - це не тільки місце, де чомусь вчать та де ви отримуєте професійні знання. Це ще й спосіб мислення, і, якщо завгодно, - певна філософія. Ми спробуємо дати вам і перше, і друге. Ази науки про виноробство, біологічне виноградарство та гастротуризм; нюанси і тонкощі для просунутих і початківців, безцінний досвід наших експертів і те, що завжди оточує виноград, - мистецтво.
Кожна програма проекту - авторська, вона несе в собі багаторічний досвід і прагнення поділитися своєю мрією.

Команда ENO простір - це молоді, освічені та креативні люди. Вони не лише фахівці у своїй справі, - досвічені винороби, фахівці ринку, викладачі. Але насамперед це захоплені своєю справою люди. Ось що дійсно важливо для нас!
Сподіваємося, що зовсім скоро ми зможемо зустрічатися не тільки в он-лайн форматі, але і в затишному ENO-просторі.
До наступних зустрічей, бережіть себе і завжди дотримуйтесь своєї мрії!

Запрошуємо активно долучатися до ініціативи - спілки ENO кластер!

ENO кластер міститиме інформацію про найцікавіші еногастрономічно-туристичні локації Приазов’я, виробників унікальних напоїв, селекторів-виноградарів, виробників унікальної локальної продукції, крафтових сирів та смаколиків нашого краю. Це єдине місце, де ми познайомимо вас з культурною, історичною та гастрономічною спадщиною багатонаціональної території північного узбережжя Азову.
Знайомимося, дізнаваймось, долучаймось – пізнаваймо та смакуймо Приазов’я разом!

Детальніше - http://www.eno.org.ua/