Mon01252021

Last update08:49:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край ІІ тур виборів нового міського голови Бердянська (підсумки)

ІІ тур виборів нового міського голови Бердянська (підсумки)

  • PDF

В Бердянську завершився виборчий процес. Всі дільниці закрилися вчасно. Станом на 20:00 в Бердянську проголосував 34 591 бердянець. У відсотковому відношенні фінальна явка склала 39,21% (на виборах 25 жовтня - 41,48%). 

Нагадаємо, станом на 10:00 явка виборців в Бердянську склала 14%.

Станом на 15:00: Інформація щодо голосування: Явка - 25975. У процентному співвідношенні - 29,45%.

Станом на 16:00 - 32,29%,  явка - 28939. 

Голова територіальної комісії Любов Зубицька в коментарі редакції "Бердянськ 24" повідомила, що виборчий процес в Бердянську стартував без порушень. Наразі функціонують всі 56 виборчих дільниць.

 Нововведення нинішнього туру , яке відзначила редакція – подвійна перевірка представників засобів масової інформації, які працюють на виборчих дільницях. Окрім традиційної реєстрації на дільниці, особу журналіста посвідчують представники поліції. В бердянському відділку нововведення прокоментували запобіганням ймовірних провокацій зі сторони осіб, які мають посвідчення журналіста.

22 листопада у м. Бердянськ Запорізької області відбувся другий тур місцевих виборів. Обирали міського голову, кандидати на посаду - Валерій Баранов від партії "За майбутнє" та Олександр Свідло від партії "Опозиційна платформа - За життя".

Для голосування дільниці відкрилися о 8:00 і працювали до 20:00. На них виборцям вимірювали температуру, на підлозі були розміщені наліпки які відміряли дистанцію між людьми. Голова дільниці №230662 Роза Єльнікова каже, що виборці з'явилися одразу після відкриття, але їх було не так багато як у першому турі. Втім, було менше і конфліктів з приводу дотримання карантинних правил.

В Запорожской области в ДТП попали наблюдатели "ОПОРЫ", которые ехали на выборы в Бердянске

Сегодня около 6 утра Volkswagen, в котором находилось трое наблюдателей Гражданской сети "ОПОРА", попали в ДТП. Они ехали в избирательные участки в Бердянск, где проходит второй тур выборов городского головы. О ДТП в Фейсбуке сообщила глава "ОПОРЫ" Ольга Айвазовская.

По словам Ольги, причиной ДТП стали гололед и плохое состояние дороги (автомобиль угодил колесом в яму). Все трое наблюдателей травмировались. У двух из них ссадины, ушиб грудной клетки и сотрясение головного мозга. У водителя компрессионный перелом позвонка и ушиб грудной клетки. Им оказали помощь в районной больнице Приморска, а одного из пострадавших, Юрия Бородавку, на реанимобиле доставили в областную больницу.

 Коллеги просят помочь деньгами на лечение пострадавших в ДТП наблюдателей. Карта ПриватБанка: 5168757412235212, Юрий Бородавка.

В Бердянске на избирательном участке подготовили одну кабинку для избирателей с простудой и для людей с инвалидностью

В Бердянске на избирательном участке #230674 выявили нарушение, которое касается организации избирательного процесса. Члены УИК организовали одну общую кабинку для голосования для людей с инвалидностью и для людей с признаками ОРВИ.  Об этом сообщает гражданская сеть ОПОРА.  Согласно действующему законодательству, на участках должны быть подготовлены отдельные кабинки. 

ЗА СЕЛФИ НА УЧАСТКЕ ОБЕЩАЮТ АЙФОН

В Бердянске сегодня, 22 ноября, проходит второй тур выборов. Люди, которые проголосовали, могут принять участие в конкурсе и выиграть Iphone 12. Сообщение о розыгрыше появилось накануне выборов. Бердянцам предложили прийти на выборы, сфотографироваться возле своего избирательного участка, а после выложить его в сеть с с хэштегом #обирач и отметкой страницы.

Организаторы акции обещали 70 ценных призов, среди которых новый телефон Iphone 12. Причем в сети уже можно найти много фото с этой отметкой. В частности, есть горожане, которые выиграли колонки, наушники, фены. В полиции отреагировали на конкурс и расценили его, как предложение неправомерной выгоды за совершение действий, связанных с реализацией избирательного права. По данному факту открыли уголовное производство, пишет "Про.Бердянск".

Валерій Баранов - новий мер Бердянська. Результати попереднього підрахунку голосів

За даними редакції "Бердянськ 24" дільничні виборчі комісії завершили підрахунок голосів. За їх результатами Валерій Баранов переміг свого опонента з відривом в понад 900 голосів. З результатом 51,42% посаду міського голови Бердянська виборов Валерій Баранов.  Про свою перемогу вже також заявив сам Валерій Баранов на своїй офіційній сторінці в мережі

За оприлюдненими даними зі штабу Валерія Баранова, кінцевий результат виглядає наступним чином: В.Баранов - 51,56%, О.Свідло - 48,44%. За наявною інформацією Валерій Баранов з невеликим відривом переміг на абсолютній більшості виборчих дільниць. За попередніми даними, Олександр Свідло переміг у Військовому містечку, на виборчих дільницях в загальноосвітній школі 11 і в Бердянському професійному ліцеї.

По материалам местных СМИ