Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Край Акція «Засвітись вночі» у Мелітополі та Бердянську

Акція «Засвітись вночі» у Мелітополі та Бердянську

  • PDF

Вже вдруге одночасно у двох містах – Мелітополі та Бердянську, пройшла акція «Засвітись вночі». Представники велопатруля разом із велосипедними активістами зупиняли велосипедистів на дорогах міст для того, щоб подарувати ліхтарі на велосипеди та нагадати про безпеку пересування вночі.

Акція "Засвітись вночі" покликана для того, щоб нагадати велосипедистам про важливість мати світловідбиваючі елементи та ліхтарі під час пересування на велосипеді у темний час доби та дотримуватись дистанції 1,5 метри від автомобілів задля безпеки на дорогах. Загалом протягом двох акцій активісти разом із велопатрулем подарували більше сотні наборів ліхтарів та світловідбиваючих елементів велосипедистам у кожному місті.

“Велосипедисти є повноцінними учасниками дорожнього руху. Згідно правил дорожного руху, вони повинні позначати себе на дорозі у темний час пори. Вкотре ми разом із поліцією нагадали велосипедистам у Мелітополі про важливість позначати себе на дорозі для того, щоб убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху”, - коментує акцію Ірина Шевченко, очільниця ініціативної групи “MeloVeloCity”.
Поліція та велоактивісти отримали від велосипедистів тільки приємні враження та подяки.“Такі акції дуже доцільні, тому що представники поліції разом із громадськими активістами в черговий раз нагадують велосипедистам, що потрібно себе позначати вночі для того, щоб уникнути ДТП. Та не забувати про дотримання правил дорожнього руху”, - підтримує ініціативу Олесь Демитров, молодший сержант поліції із Мелітополя, який разом із активістами роздавав ліхтарі та світловідбивачі велосипедистам. 

Представники велопатруля Бердянська також підтримали акцію та впевнені, що такі акції потрібно повторювати, щоб навчити велосипедистів самим себе «позначати на дорозі»:
“Хочу подякувати Бердянському велоклубу та організації “Спільно HUB” за те, що вони проводять акцію “Засвітись вночі”. Такі акції допомагають убезпечити життя велосипедистів, а водіям бачити їх на дорозі та уникнути ДТП”, - впевнений капрал поліції Бердянська, Кучтов.

Організатори акції закликають наголошують на важливості позначати себе на дорозі, особливо у темний період доби:
«Закликаємо велосипедистів дотримуватись правил дорожнього руху і позначати себе світловідбиваючими елементами та ліхтарями попереду і позаду задля підвищення власної безпеки на дорогах наших міст. А ми будемо сприяти розвитку велосипедної інфраструктури у наших містах, аби дійсно відчувати безпеку на наших дорогах! Та щиро радітимемо, коли бачитимемо велосипедистів, які "підсвічуватимуть себе" та "відблискуватимуть від світла" на вулицях наших міст», - Ганна Дворна, виконавча директорка ГО « Спільно HUB».

Довідка:
Акція «Засвітись вночі» проходить у межах проєкту «Взаємодія поліції та громади задля підвищення безпеки велосипедистів на дорогах Мелітополя та Бердянська», який реалізується громадською організацією «Спільно HUB» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.