Wed05222019

Last update07:32:14 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Как пиленгас стал объектом акклиматизации

  • PDF

Сейчас пишут, что к акклиматизации и разведению дальневосточного пи(е)ленгаса в Азовском море приступили едва ли не по решению Совмина СССР, ЦК КПСС и лично товарища Л.И. Брежнева. Или на худой конец – по указанию рыбного министра Ишкова. На самом же деле идея развести пи(е)ленгаса в Азовском море была предложена еще в 50-тых годах.

Все найдорожче на світі

  • PDF

ВІХИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Травень 2019 року від товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка:

12 травня – День матері.
15 травня – Міжнародний день родини.
16 травня – День вишиванки.
24 травня – День слов’янської писемності та культури.

Жінки посилюють сектор безпеки та оборони

  • PDF

Щороку більшає жінок, які працюють та служать у секторі безпеки та оборони нашої країни. Жінки-військовослужбовці, жінки-поліцейські, жінки-прикордонниці – такі словосполучення вже стали звичними для нас. І суспільство в цілому позитивно сприймає такі зміни.

Садок нап’явсь білизною квіток

  • PDF

17 березня 1959 року Верховна Рада УРСР затвердила закон про шкільництво – «Про зміцнення зв’язку школи з життям і про подальший розвиток системи народної освіти в УРСР». Під цим претекстом було визначено статус української мови – як необов’язкової, відповідно, і літератури, відбулося значне скорочення українських шкіл в Україні.

Японская помощь украинским реформам

  • PDF

На протяжении долгого времени Япония оказывает большую помощь Украине, являясь одним из ведущих ее доноров. Здесь она присутствует своим инвестиционным капиталом, с которым ее компании приходят в нашу страну. Существенная поддержка предоставляется и японским правительством.