Tue05222018

Last update03:54:24 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Проти непродуманої реформи держрегулювання

  • PDF

Невдовзі Верховна Рада України планує розглянути пакет фінансових законопроектів. Серед них і законопроект №2413а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг». У парламенті він був зареєстрований ще 2015 року, а рік потому ухвалений у першому читанні.

Россияне захватили украинское судно (обновлено)

  • PDF

Российские захватчики из «пограничного управления» ФСБ России в оккупированном Крыму заявили о "задержании украинского рыболовецкого судна в Черном море". Как заявили в «управлении», украинское рыболовецкое судно ЯМК-0041 (порт приписки – Очаков) задержано в пятницу, 4 мая, в акватории Черного моря.

Выборы 2019 определят существование Украины

  • PDF

Почему нужно бояться возрастающего желания трудоспособных украинцев выехать за границу? А также может ли эксплуатация языкового вопроса остановить сотрудничество Киева с НАТО? И почему обнародованные свежие социологические опросы не имеют совершенно никакого значения? Об этом рассказал Юрий Романенко, директор политических программ УИБ.

Україна без довгобудів стає реальністю

  • PDF

З деяких пір в Україні бажаючі придбати нерухомість на первинному ринку почали ретельніше підходити до вибору забудовника та використовувати наявні механізми мінімізації ризиків, пов’язаних з інвестуванням у житлове будівництво. Фахівці визнають: вітчизняний будівельний ринок стає цивілізованішим та починає працювати за загальноприйнятими в світовій практиці правилами.

Рівне зрівняло рахунок в серії із Чайкою (відео)

  • PDF

Баскетболістки Рівного зрівняли рахунок у бронзовій серії чемпіонату України в жіночій Суперлізі. У другому матчі вдома вони перемогли бердянську Чайку. Після стартових гойдалок господарі захопили ігрову ініціативу. Триочкові Краснікової та Касаткіної дозволили рівненчанкам вийти вперед на 8 очок.