Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Країна

«Мотор-Сич» снова в центре «скандала»

  • PDF

Российская пропаганда не пропускает ни одной возможности нанести Украине репутационных потерь на международной арене. В этот раз они использовали в своих интересах интервью президента Эстонии Керсти Кальюлайд. В ответах на вопросы журналистов «Европейской правды», комментируя инвестиционный климат в Украине, госпожа Кальюлайд вспомнила арест активов АО «Мотор-Сич» как неблагоприятный фактор, который настораживает потенциальных инвесторов.

Вчилися обороняти узберіжжя Азовського моря

  • PDF

Днями, в акваторії Азовського моря корабельна група ВМС ЗС України відпрацювала комплексне тактичне навчання на тему захисту морських комунікацій, ураження малорозмірних швидкісних плавзасобів противника, забезпечення дій підрозділів на приморському напрямку.

Кредитні спілки можуть долучитися до ФГВ

  • PDF

За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки. Вони володіють доволі вагомим фінансовим ресурсом. Торік система кредитних спілок отримала нового регулятора в особі Національного банку, який вдосконалює правове поле для їхньої діяльності.

Эпиграфы и эпилоги к Дню бухгалтера в Украине

  • PDF

Международный день бухгалтерии (International Accounting Day), который часто называют Днем бухгалтера (Accountant's Day).отмечается ежегодно 10 ноября. В этот день в 1494 году итальянский математик Лука Пачоли, считающийся одним из основоположников современных принципов бухгалтерии, опубликовал книгу «Сумма арифметики, геометрии, отношений и пропорций» (итал. «Summa de arithmetica, geometria, proportioni et proportionalità»).

Право вибору між Пакунками малюка та компенсацією

  • PDF

З 1-го липня офіційно вступає в силу право вибору згідно з Законом про допомогу сім’ям з дітьми та постановою Кабміну № 1180 від 25.11.2020 року.
Відтепер, згідно з постановою, батьки можуть обирати між натуральною допомогою «Пакунок малюка» та її грошовою компенсацією в обсязі трьох прожиткових мінімумів для дітей до 6 років.