Fri02262021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Країна

Що чекає Україну і світ в Рік Бика?!

  • PDF

12 лютого за східним календарем починається Рік Бика (Економічно-іронічні прогнози). Отже, по-перше пропонуємо Вашій увазі Геополітичний прогноз ... В античній міфології Зевс, цар богів, неодноразово приймав образ бика. Наприклад, в міфі про викрадення Європи. Прогноз: Европу будуть схиляти до спокуси і «викрадати». У геополітиці й економіці буде використана китайська стратегія, типу «Сховайте ніж в усмішці», «Нехай ваш голос чують на Сході, а атакуйте на Заході», «Створюйте щось із нічого»...

Пряме врегулювання збитків: 4 роки успішної роботи

  • PDF

Системі Прямого врегулювання збитків (ПВЗ) у ОСЦПВ в Україні нещодавно виповнилося чотири роки. Вона почала працювати в грудні 2016 р. Зараз учасниками ПВЗ є 15 компаній-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), на яких припадає близько третини ринку автоцивілки. В МТСБУ зазначають, що пряме врегулювання є зручним сервісом, який користується популярністю серед автовласників.

СБУ підтвердила затримання працівника

  • PDF

Служба безпеки України підтвердила інформацію про затримання її діючого працівника, завдяки чому запобігли вбивству співробітника спецслужби.  Джерела УП підтвердили інформацію про затримання.

 

Зимовий локдаун. Що саме закриють?

  • PDF

В період з 00:00 8 січня по 00:00 25 січня на території України забороняється:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах;

21 грудня "активісти" хочуть перезаснувати “Республіку Україна”

  • PDF

21 грудня в Києві відбудеться так званий “Всеукраїнський національний конгрес”, на якому група "активістів" хоче “перезаснувати державу Україна”, і створити нові органи державної влади: парламент, уряд та навіть власні збройні сили, СБУ, поліцію, податкову службу тощо.