Thu07182019

Last update06:14:44 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Кровь лилась рекой. Для Путина это было круто...

  • PDF

Юрий Швец – бывший советский разведчик, сокурсник Владимира Путина по институту КГБ. 25 лет назад он эмигрировал в США и теперь занимается аналитикой по бизнес-разведке. В интервью Юрий Швец захотел рассказать о провалах Украины в международной политике и объяснил, можно ли еще предотвратить их последствия.

Монастир, як спогад ...на Козацьких Могилах

  • PDF

...Тут щоденно лунає молитва на спомин славних козаків, які віддали своє життя за православну віру та волю нашої держави. Щоденно, особливо в теплу пору року, припасти до цієї землі приїжджають сотні людей з України та усього світу... І для кожної віруючої та свідомої людини стає зрозумілим: „Козацькі Могили” під Берестечком – це джерело нашої пам’яті!

Суспільний мовник та об’єктивне висвітлення виборів

  • PDF

Парламентські вибори, які мають невдовзі відбутися в Україні, стануть для вітчизняних медіа черговим тестом на професіоналізм. Йдеться про їхню здатність оперативно, повно та неупереджено висвітлювати весь процес виборчої кампанії і тим самим всіляко сприяти виборцям з ухваленням рішення, кому з політичних партій та кандидатів-мажоритарників надати перевагу.

История: Больше вопросов, чем ответов

  • PDF

В истории авиапромышленности СССР присутствует несколько заводов - призраков, которые, вроде бы и были, а вроде бы их и не существовало… С чем это связано? Возможно, продукция довольно незначительна, или очень высока степень секретности в определенном историческом периоде работы предприятия?

Їдеш до Європи на авто – не забудь «Зелену картку»

  • PDF

З лютого 2019 року в Україні почали суворо дотримуватись вимог законодавства щодо умов перетину державного кордону на автомобілі. Згідно чинного закону кожен український автовласник, який прямує на автівці за кордон, зобов’язаний мати чинний міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка».