Wed04082020

Last update07:21:03 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Кінофестиваль Docudays UA відбудеться онлайн

  • PDF

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переходить в онлайн! Цьогоріч дивитися фестивальні стрічки, брати участь у правозахисних дискусіях і майстер-класах відомих режисерів та режисерок зможуть не лише кияни, а й уся Україна. 17 Docudays UA відбудеться в мережі з 24 квітня до 3 травня.

Аграрні розписки як частина звичного інструментарію

  • PDF

Аграрні розписки в Україні були впроваджені ще у 2015 році. Відтоді інструментом скористалися понад 1,5 тис. агровиробників по всій Україні, частина з яких вже запровадила аграрні розписки до стандартного інструментарію своїх підприємств і з сезону в сезон повторно використовує інструмент для залучення фінансування. 

 

ІДУ НА ВИ! День в історії нашої землі

  • PDF

8 березня 972 року, (у літо 6480 за Літописом Руським) 1048 літ тому, на Дніпрових порогах відбувся останній бій Київського князя Святослава Хороброго. Святослав загинув у тому бою разом зі своїми побратимами, потрапивши до підступної пастки печенігів...

Розслідування анексії Криму в цьому році

  • PDF

Україна очікує, що до 2020 року прокурор Міжнародного кримінального суду (Гаага, Нідерланди) почне розслідування за фактом анексії Криму. Про це на прес-конференції сказав прокурор АР Крим Ігор Поночовний, передає кореспондент РБК-Україна.

Новогодний корпоратив в Год Крысы

  • PDF

Хитрая Крыса настолько умна, что может забраться в бутылку вина! Праздник нужно всегда носить с собой!  Чтобы жить и радоваться в Год Крысы, надо всего две вещи: во-первых, жить, а во-вторых, радоваться.  * Меру-то мы знаем, но разве ж её выпьешь? (Русская пословица)