Thu07022020

Last update03:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Зміни до законодавства щодо аграрних розписок

  • PDF

На батьківщині аграрних розписок, у Бразилії, агровиробники впродовж останніх 20 років розвивають свої господарства завдяки вчасному фінансуванню та можливості інвестувати в якісні технології для високих врожаїв. Застава майбутнього врожаю стала ефективним рішенням для невеликих агровиробників, котрі не мали інших активів для застави та не могли скористатися традиційними інструментами кредитування.

РавликФест оголосив конкурс анімації для дітей

  • PDF

Фестиваль анімації РавликФест, який проходить в Бердянську вже чотири роки, оголосив прийом робіт на Всеукраїнський конкурс анімації для дітей та підлітків. Темою конкурсу стали карантин та ізоляція. Це відображено в назві конкурсу «Анімація проти пандемії». А також в тематиці робот, які приймаються на конкурс.

Люк Монтаньє: «Чей Вирус / Работа над ошибками»

  • PDF

Интервью дает Люк Монтанье, лауреат Нобелевской премии 2008 года - за открытие ретровируса ВИЧ. Профессор Монтанье считает, что «Вирус вышел за пределы лаборатории в Ухане, хотя это лаборатория очень высокой степени защиты. Но несмотря на все эти меры, вирус, может быть, ускользнул из рук тех, кто его разрабатывал. 

Кінофестиваль Docudays UA відбудеться онлайн

  • PDF

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переходить в онлайн! Цьогоріч дивитися фестивальні стрічки, брати участь у правозахисних дискусіях і майстер-класах відомих режисерів та режисерок зможуть не лише кияни, а й уся Україна. 17 Docudays UA відбудеться в мережі з 24 квітня до 3 травня.

Аграрні розписки як частина звичного інструментарію

  • PDF

Аграрні розписки в Україні були впроваджені ще у 2015 році. Відтоді інструментом скористалися понад 1,5 тис. агровиробників по всій Україні, частина з яких вже запровадила аграрні розписки до стандартного інструментарію своїх підприємств і з сезону в сезон повторно використовує інструмент для залучення фінансування.