Sun11172019

Last update06:37:44 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Кращі цитати дисидента Володимира Буковського

  • PDF

У Великій Британії помер один з найвідоміших і, напевно, один з останніх радянських дисидентів, письменник і правозахисник Володимир Буковський. Його можна назвати одним з найсміливіших людей Росії і найбільш послідовних опонентів спочатку радянської, а затим путінського режиму.

Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку

  • PDF

13 жовтня у Бердянську Київ-Баскет і Чайка провели повторний поєдинок у Жіночій Суперлізі. Гості знову не залишили шансів на успіх господаркам 97:54. На початку матчу Чайка чинила опір, але цим самим розізлила по-спортивному підопічних Володимира Холопова.

КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

  • PDF

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ ОГОЛОШУЄ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ. 19 ВЕРЕСНЯ У ВИКОНКОМІ БЕРДЯНСЬКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ.

Як вижити небанківським фінансовим установам?

  • PDF

3 вересня 2019 р. у Верховній Раді зареєстрований проект Закону про консолідацію повноважень нагляду над небанківськими фінансовими установами №1069-1, який є альтернативним до законопроекту №1069 «спліт». Проект закону внесений народним депутатом України Костянтином Бондарєвим (фракція «Батьківщина»).

Чорнобильські уроки для України та Японії

  • PDF

Після недавнього виходу на екрани фільму «Чорнобиль» інтерес до зони відчуження різко зріс. Люди з багатьох країн вирушають туди не лише в пошуках «законсервованої історії», але і з бажанням зрозуміти, як там сьогодні розвиваються події. У суспільній свідомості все частіше виникає питання: чи можна в подальшому використовувати раніше забруднені території, і в якій якості?