Sat01252020

Last update09:13:52 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Новогодний корпоратив в Год Крысы

  • PDF

Хитрая Крыса настолько умна, что может забраться в бутылку вина! Праздник нужно всегда носить с собой!  Чтобы жить и радоваться в Год Крысы, надо всего две вещи: во-первых, жить, а во-вторых, радоваться.  * Меру-то мы знаем, но разве ж её выпьешь? (Русская пословица)

Про дощі, мир та фінансування

  • PDF

Як розвивається фермерство у східних областях країни, і які ключові фактори могли б цьому посприяти? Своїм досвідом управління сільгосппідприємством поділився Ігор Борисович Кряжев, директор ТОВ «Дружба» з с. Рубці Лиманського р-ну Донецької області.

Кращі цитати дисидента Володимира Буковського

  • PDF

У Великій Британії помер один з найвідоміших і, напевно, один з останніх радянських дисидентів, письменник і правозахисник Володимир Буковський. Його можна назвати одним з найсміливіших людей Росії і найбільш послідовних опонентів спочатку радянської, а затим путінського режиму.

Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку

  • PDF

13 жовтня у Бердянську Київ-Баскет і Чайка провели повторний поєдинок у Жіночій Суперлізі. Гості знову не залишили шансів на успіх господаркам 97:54. На початку матчу Чайка чинила опір, але цим самим розізлила по-спортивному підопічних Володимира Холопова.

КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

  • PDF

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ ОГОЛОШУЄ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ. 19 ВЕРЕСНЯ У ВИКОНКОМІ БЕРДЯНСЬКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ.