Sat09262020

Last update06:40:33 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Путін ховається від потенційних отруйників

  • PDF

Чи вели члени сім'ї Олександра Лукашенка переговори щодо їх можливої евакуації у США; чи постачає ФСБ Росії американській розвідці інформацію про плани Кремля; хто і для чого отруїв Олексія Навального; чого боїться Володимир Путін й про його ймовірного наступника, а також про протести в Росії, коронавірус, розроблення вакцини проти нього розповів колишній розвідник КДБ СРСР Юрій Швець, який емігрував до США 25 років тому і став там аналітиком бізнес-розвідки.

Зміни до законодавства щодо аграрних розписок

  • PDF

На батьківщині аграрних розписок, у Бразилії, агровиробники впродовж останніх 20 років розвивають свої господарства завдяки вчасному фінансуванню та можливості інвестувати в якісні технології для високих врожаїв. Застава майбутнього врожаю стала ефективним рішенням для невеликих агровиробників, котрі не мали інших активів для застави та не могли скористатися традиційними інструментами кредитування.

РавликФест оголосив конкурс анімації для дітей

  • PDF

Фестиваль анімації РавликФест, який проходить в Бердянську вже чотири роки, оголосив прийом робіт на Всеукраїнський конкурс анімації для дітей та підлітків. Темою конкурсу стали карантин та ізоляція. Це відображено в назві конкурсу «Анімація проти пандемії». А також в тематиці робот, які приймаються на конкурс.

Люк Монтаньє: «Чей Вирус / Работа над ошибками»

  • PDF

Интервью дает Люк Монтанье, лауреат Нобелевской премии 2008 года - за открытие ретровируса ВИЧ. Профессор Монтанье считает, что «Вирус вышел за пределы лаборатории в Ухане, хотя это лаборатория очень высокой степени защиты. Но несмотря на все эти меры, вирус, может быть, ускользнул из рук тех, кто его разрабатывал. 

Кінофестиваль Docudays UA відбудеться онлайн

  • PDF

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переходить в онлайн! Цьогоріч дивитися фестивальні стрічки, брати участь у правозахисних дискусіях і майстер-класах відомих режисерів та режисерок зможуть не лише кияни, а й уся Україна. 17 Docudays UA відбудеться в мережі з 24 квітня до 3 травня.