Wed01232019

Last update06:59:24 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна

Страна

Телеканал TVi возобновил вещание

  • PDF

Перезапуском TVi занимается бердянец Дмитрий Носиков - экс-генпродюсер NewsOne и советник министра энергетики и угольной промышленности Игоря Насалика. Уверяют, что канал освещать политические темы не намерен. По словам Носикова, TVi будет работать для женской аудитории.

Ґендерні зміни наближують Україну до НАТО

  • PDF

Політика рівних прав та можливостей жінок і чоловіків посилює свої позиції в Україні. Віднедавна вона активно почала впроваджуватися в секторі безпеки та оборони. Як ґендерні підходи здатні вплинути на його реформування, наблизити нашу країну до Північноатлантичного Альянсу, говоримо з керівницею жіночого центру Оленою СУСЛОВОЮ.

Японія допомагає розвивати суспільне ТБ

  • PDF

Майже два роки тому Україна приступила до створення суспільного мовника. І хоча його необхідність у професійних колах та в суспільстві обговорювалася давно, лише зараз з’ясовується, як багато складних питань потрібно вирішити. Причому не тільки організаційних, але й технічних, кадрових, фінансових.

«Борщовий набір» з доданою вартістю

  • PDF

Перспективи розвитку плодоовочевої галузі в Україні обговорили учасники конференції «Прибуткові ланцюжки поставок для свіжих овочів та фруктів», яка нещодавно відбулася в Одесі. Участь у ньому взяли фермери, переробники та представники оптових компаній, які переважно представляють причорноморський регіон.

Факты о захваченном россиянами капитане "Бердянска"

  • PDF

«Знакомьтесь и запомните это лицо! Это 31-летний Роман Мокряк, капитан малого бронированного артиллерийского катера „Бердянск“. 25 ноября экипаж украинского судна в открытом море был захвачен российским спецназом. Мокряк, по нашим данным, также был на борту», — сообщили волонтеры.