Thu04262018

Last update05:56:55 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна Agents of change або як змінити себе за 3 дні

Agents of change або як змінити себе за 3 дні

  • PDF

Наприкінці березня в мене була чудова нагода разом з молоддю з інших міст декілька днів провести в Пущей Водиці міста Києва. Проект проходить у 4 етапи (3 дні у березні, травні, вересні, листопаді), реалізується спільно з Малою академією наук (тож все навіть дуже серйозно).

 

Пам'ятаю, як шалено загорілася бажанням потрапити на цей проект, памя'таю, як писала есе за один день, пам'ятаю, як стрибала по кімнаті, коли отримала запрошення до школи.
Школа агентів змін - неймовірний проект, тут вчать не тільки як досягти своєї мрії, але й як обрати свою драбину, по якій ти будеш йти протягом життя. Школа з альтернативним навчанням, де немає неправильних відповідей, є твоя власна думка, де кожен шматочок інформації пропускаєш крізь себе, відкриваєшся сам для себе з іншої сторони.

Не можу не згадати наші ранні підйоми та пробіжки серед височенних ялинок, неймовірне відчуття свободи та пробудження, хоч я зовсім не ранкова людина, але сильна мотивація та бажання роблять свою справу. Тут я вперше спробувала березовий сік, тут вперше разом з друзями я водила весняні таночки, співала гаївки та веснянки, тут я відчула себе дійсно щасливою людиною, тут я навчилася жити теперішнім, цінувати кожен момент життя.

Попереду на мене чекає другий етап - створення та реалізація мого власного проекту. Знаю, що буде нелегко, але результат того вартий!

Альона Кара, кореспондент студії "Юн-прес"