Cpanel
Back Страна Рівне зрівняло рахунок в серії із Чайкою (відео)

Рівне зрівняло рахунок в серії із Чайкою (відео)

• PDF

Баскетболістки Рівного зрівняли рахунок у бронзовій серії чемпіонату України в жіночій Суперлізі. У другому матчі вдома вони перемогли бердянську Чайку. Після стартових гойдалок господарі захопили ігрову ініціативу. Триочкові Краснікової та Касаткіної дозволили рівненчанкам вийти вперед на 8 очок.

Втім досвідчені Радулович та Цекова не дозволили суперницям збільшити перевагу. Підсумкова різниця за першу чветь зупинилася на позначці в 6 балів. Частину другої чверті на майданчику зберігався паритет. Однак активність Шматової, Касаткіної та Краснікової дозволили рівненчанкам забезпечити на перерву вже 18 очок переваги.

З поновленням гри господарі лише додали тиску. У гостей не знайшлося аргументів у відповідь. То ж перед заключною чвертю різниця вже сягнула 32 очок. Здолати таку перевагу баскетболісткам Чайки за останні 10 хвилин виявилося не під силу.

Відтак рахунок у серії рівний – 1:1. Наступний матч команди зіграють 25 квітня в Бердянську.