Fri04262019

Last update06:06:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна В якому стані дороги до українських курортів

В якому стані дороги до українських курортів

  • PDF

Тисячі наших співвітчизників вирушили в напрямку моря. Команда Телевізійної служби новин каналу «1+1» вирішила провести власну інспекцію найпопулярніших курортних міст. Кореспонденти вирушили до Одеси, Коблевого та Бердянська, аби розказати, до чого варто готуватися глядачам, відправляючись у подорож Україною.

Кожен з журналістів ТСН їхав власним маршрутом. Яків Носков із Запоріжжя вирушив до Бердянська – це 200 кілометрів, Антон Страшко їхав із Києва до Одеси – це майже 500 км, а Олена Шворак із Кропивницького до Коблевого мала подолати близько 260 кілометрів.

Запоріжжя – Бердянськ

У цьому напрямку перші 50 кілометрів дороги не в ідеальному стані, але ними можна рухатися абсолютно без перешкод. Після повороту безпосередньо на Бердянськ стан дорожнього покриття значно погіршується. Проте, як виявилося, найпроблемнішу ділянку шляху у районі Токмака нарешті почали ремонтувати, а от далі розпочався справжній слалом поміж ямами на тій частині траси, котра ще не бачила дорожніх робіт. Швидкість пересування по ній становила 40-50 км/год. А тим, хто не хоче ризикувати підвіскою свого авто, місцеві радять їхати в Бердянськ через Мелітополь – це довше на 40 кілометрів, але безпечніше. Врешті, кореспондент ТСН Яків Носков здолав шлях від Запоріжжя до Бердянська за три з половиною години.

Київ-Одесса

Автобан Київ-Одесса називають однією з найкращих доріг України, тому знімальна група ТСН комфортно дісталася курорту. Дорога зайняла трохи більше семи годин. Проблемою стали затори – зокрема в Києві на кільцевій дорозі, де триває ремонт, та вже на в'їзді в Одесу. Натомість ні ям, ні вирв, ні інших дефектів полотна не було. Однак ускладнити дорогу можуть погодні умови. Команді Антона Страшко на заваді став дощ – обмежена видимість і слизький асфальт змусили зменшити швидкість.

Кропивницький - Коблево

Іншим популярним туристичним маршрутом є Коблево, туди із Кропивницького вирушила Олена Шворак. Їй довелося найважче, бо її шлях пролягав через Миколаївщину, дороги котрої недарма називають одними з найгірших в Україні. Середня швидкість цієї подорожі становила 30 км/год. Найважчою ділянкою виявилася траса Н-14 Кропивницький-Миколаїв. Спочатку рух там ускладнювали масштабні ремонті роботи по вкладанню 30 км нового асфальту, через що машини з протилежних боків пускали по черзі в режимі реверсного руху. А за вивіскою "Миколаївська область" дорожнє покриття зникло взагалі: там ділянку в 70 км довелося долати протягом трьох годин на швидкості 10 км/год.

Крім того, кореспонденти ТСН оцінили рівень цін на житло, сервіси та розваги на українських курортах:

Дивитись відео