Wed03032021

Last update07:04:18 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Страна Що чекає Україну і світ в Рік Бика?!

Що чекає Україну і світ в Рік Бика?!

  • PDF

12 лютого за східним календарем починається Рік Бика (Економічно-іронічні прогнози). Отже, по-перше пропонуємо Вашій увазі Геополітичний прогноз ... В античній міфології Зевс, цар богів, неодноразово приймав образ бика. Наприклад, в міфі про викрадення Європи. Прогноз: Европу будуть схиляти до спокуси і «викрадати». У геополітиці й економіці буде використана китайська стратегія, типу «Сховайте ніж в усмішці», «Нехай ваш голос чують на Сході, а атакуйте на Заході», «Створюйте щось із нічого»...

Прогноз політичної погоди у 2021 році: Україна періодично буде в зоні конфлікту циклону та антициклону... Песимісти будуть скаржитись на вітер, а оптимісти - міцніше закріплять паруса...

Кризовий прогноз


З біблійних часів відомо: Що було, те й буде, і немає нічого нового під сонцем. В Євразії та Америці протягом майже двох століть економічні кризи траплялися багато-багато разів. 2021 рік - це сьомий рік Бика в моєму житті. На кожному етапі - свій конфлікт і взаємозв'язок між Минулим і Майбутнім, новаторами і консерваторами. Пошукаємо в минулому аналоги прийдешніх подій.
Рік Бика-1997 – Азіатська криза. Новина про проблеми з валютою на Гонконгській біржі долетіла першої до Америки, коли 29 жовтня 1997 року трапився "чорний понеділок". Потім "попливли" всі ключові економіки світу. Південна Корея з 11-го місця за кілька тижнів опустилася на 30-е. Вартість її акцій впала на 80%, гроші знецінилися в два рази! Росія теж не залишилася в боргу в епоху глобалізації, і приблизно через рік, 17 серпня 1998 року гордо оголосила дефолт. На думку експертів, азіатська криза знизила світовий ВВП на $ 2 трлн. Кожен житель планети «в середньому» став біднішим на 200 доларів. Питання для осмислення: кому дісталися вкрадені на біржах гроші? Відповідь: спекулянтам! Вони нагріють руки в Рік Бика-21, 33, 45 і далі ...

Рік Бика - 2009. По ТВ коментують обвали на біржах: вчора - цінні папери, сьогодні - сміття! Акції страхової компанії AIG з 80 $ впали до 2 $, знецінилися в сорок разів! Лохи усього світу втратили понад трильйон доларів! AIG оголошена банкрутом. Мільйони українців, які купували «світле майбутнє і забезпечену старість» в результаті отримали «справжню темряву» - темряву сьогоднішнього дня.
Час — це гроші. Хворе на К-вірус століття — хворі гроші. Бо кожного дня грошей на біржах продається-купується в сто (!) разів більше ніж зерна, нафти, зброї, кофе, алкоголю...

Що буде снитися в Рік Бика?

У березні 2021 року будемо відзначати Всесвітній день сну. Сон - це багатовимірна конструкція. Вона дозволяє заходити із нашого "трьохмірного життя" в інші багатомірні простори, розширювати пізнання Всесвіту. Якщо ми розгадаємо таємницю снів, ми знайдемо нові дороги до безсмертя! Сни - це будівельники, вчителі і лікарі людської душі. Уві сні ми «ремонтуємо дах», щоб він не «поїхав»... Сновидіння - це спілкування з Богом ... Вчені експериментально довели, що під час сну відходи діяльності мозку каналізуються в «нижні поверхи» кишечника. Відпрацьовані мізки перетворюються в какашки ... Сни, немов двірники підмітають вулиці нашої душі, щоб вранці вона була чистішою. Тварини теж бачать сни, але людина стала використовувати їх у своїй практичній діяльності. У снах - головна таємниця народження цивілізації! Драма людського життя в тому, що тіло, душа і дух живуть з різною швидкістю і мають різний біологічно-космічний вік! Тілу - 100, душі - 1000, духу -100 000 років! Сни змішують ці прошарки людини. Земну «дурь» перетворюють на дух Всесвіту. Сон - це вища реальність. Належить осмислити роль снів, як величезних скарбів, які будуть, можливо, головним багатством в умовах «космічної зими», катаклізмів ... Сни магічно зв"язують людей і країни, всі прояви життя на планеті. Якось мені приснилась Англія. Там проходив міжнародний конкурс снів. На спеціальних екранах-сновізорах демонстрували кращі серіали світу.

Торгівельний прогноз


В Рік Бика зросте продаж "інтимного молока"...Продаж - це обмін почуттями. Людина продає ілюзію і реальність щастя, радості, задоволення, надії, віри і любові .... Торгівля робить багатим людину і фірму, країну і весь світ. Настає ера віртуальних можливостей, епоха нових товарів і послуг. Прийшла економіка емоцій! Смартфон стає головним знаряддям праці і відпочинку, гри і навчання! На біржах світу у 2021 році грошей-ілюзій буде продано в сто разів більше, ніж реальних товарів і послуг. Біткоін буде нагадувати черв'ячка у коконі , який прогризе свій будиночок і ... перетвориться на метелика.

Жіночий прогноз на 2021 рік


В політиці і фінансах почалася епоха матріархату. В багатьох країнах жінки — президенти і міністри! Джанет Йелан в свої 74 роки стала першою жінкою, яка очолила Міністерство фінансів США. Як кажуть американці: без грошей не можна бути леді. Гроші роздягають одних жінок і одягають інших ... Чарівність і талант, краса і напористість можуть стати "стартовим капіталом" в 2021 році. Анекдот в тему: - Ніяк не збагну, що подарувати чоловікові на рік Бика? - А подаруйте роги! ..Дві тисячі років тому філософ Демосфен пояснював древнім грекам: «Гетер ми тримаємо заради насолоди, наложниць – для повсякденного задоволення потреб нашого тіла, дружин – для того, щоб народжувати  законних дітей і мати вірну берегиню дому». А в наш час, для економії наших грошей, наші жінки змушені бути і гетерами, і наложницями, і дружинами – три в одній!.
Сучасна жінка, як музичний твір: вона може бути симфонією, піснею чи вуличною частівкою. В ідеалі вона - біблійна пісня пісень. Як легендарна Сара, яка народила царя Ізраїлю на 90-му році життя! І в дев'яносто розцвіла, як в двадцять п'ять! У кожної жінки в душі така Сара - то помирає, то народжується знову ...

Царя народжувала Сара  від  українського гусара!
І в дев'яносто – знову молодість прийшла!
Весна – час   відтворити   подвиг  Сари,
Щоб кожна жінка сонце юності знайшла!
Майбутнє, як зазвичай, народжують жінки, а запліднюють чоловіки. У двигуні прогресу все більше жіночих сил ... На жаль, в світі немає «чистих» жінок. Людина - це унікальна пропорція китайських інь-янь. Двох хмарних вогнів. Жіночої і чоловічої основи. Якщо чоловік - це хмара в штанях, то жінка - штани для цієї хмари ... Всі жінки однакові - кожна буде неповторна!

Карнавально-фестивальний прогноз

2021 рік - рік фестивалів. У Франції очікується фестиваль фіалок, а в Японії - сніжний фестиваль, на якому багато команд світу створять більше сотні найнеймовірніших снігових скульптур. На Кубі відбудеться фестиваль кубинських сигар, в Аргентині - фестиваль яблук, в Італії - апельсинова баталія, в Індії - фестиваль слонів і міжнародний фестиваль йоги, В Японії - свято оголених, в Мексиці - ніч відьом, в США - фестиваль страусів, в Ізраїлі - фестиваль танців живота, в Китаї - фестиваль повітряних зміїв. . У багатьох містах пройде Ніч музеїв! Вибір! Слово "карнавал" походить від латинського carne vale - "м'ясо, прощай!"... У США, в березні, любителі випити-закусити зберуться на гастрономічний фестиваль, який збере фермерів і любителів гастрономії з усього світу. В Одесі пройде фестиваль гумору. В Дніпрі — фестиваль гопака... В Африці очікується фестиваль масок. Для африканців маска - не просто прикраса, це релігійний предмет, що відганяє злих або привертає добрих духів. В умовах карантину такі «фестивалі масок» можна буде спостерігати в усіх містах і селах України. Не життя, а маскарад! Карантин нагадав, що люди, у своїй більшості, лише театральні маски...

Святковий прогноз

Виявлена роль корони у голубів, гребеня на голові півня, рогів у копитних, чалми на головах людей ... Це приймачі-передавачі хвиль, вібрацій, космічної прани ... Це антени, які пов'язують фізику тіла з лірикою Космосу.
Соками матері людський плід в утробі починається харчуватися тільки в три місяці, а до цього «п'є» флюїди Неба! Вчені стверджують, що основну енергію ми отримуємо з Космосу. Для відновлення життєвої енергії "фізичним способом" на рівні клітин ми повинні були б з'їдати 40 (сорок) кг. їжі в день. А в "звичайному житті" їмо-п'ємо всього 1-2 кг. різної закуски. Іншу їжу АМ (астральне молоко) ми поглинаємо "безпосередньо" з Всесвіту. Для цього у нас є в астральних і ментальних "закутках" фізичного тіла свої "розумові шлунки", ми їх розширюємо все життя. Астральний «шлунок» зростає все життя у вигляді все нових фракталів ... Сенс життя в розширенні «внутрішнього вогню» і передачі його іншим поколінням. Є палаючі, розширювальні люди, покоління і країни, а є холодні, обмежувальні, затиснуті ... Час стискатися (для реінкарнації) і час розширюватися (в любовному екстазі) ... Для цього ми спілкуємося з іншими. Для цього: релігії, політика, філософія, поезія, книги, подорожі, ігри, розваги, Інтернет ... Тому: чим старше ми - тим молодше! Чим старше гусениця (тіло), тим молодше метелик в коконі (душа)! Чим старше фізика (тіло, дурь, матерія) - тим молодше лірика (душа, аура, астральне тіло)!

Як будемо брати бика за роги в 2021 році? За рішенням ООН наступний рік оголошений Міжнародним роком творчої економіки для сталого розвитку, роком овочів і фруктів, роком миру і довіри. У 2021 році планується провести частину перенесених великих заходів, включаючи конкурс пісні «Євробачення», чемпіонат Європи з футболу 2020, літні Олімпійські ігри 2020 року і Експо-2020. Відомо, що в корові молоко не скисне. «Робота - найкращий спосіб насолоджуватися життям», - говорив філософ Кант. Не існує шляху до щастя. Щастя - це і є шлях. Свято потрібно завжди носити з собою!
Святковий тост: Будь як сонце Україно! Я зоряне небо! Щоб народи і країни вірили у тебе! Сила віри і надії — наче сила бога! В боротьбі та праці мирній буде перемога!

Михайло Арошенко, м.Дніпро