Fri07192019

Last update05:52:03 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

Сергій Притула та гумор-шоу “Вар’яти” вперше в Бердянську!

 

Найбільш гастролююче гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – на чолі з Сергієм Притулою везуть до Бердянська 2-годинну програму.
Жарти про сімейні відносини, про любов та ревнощі, про життя в українському селі, про стосунки з любимою тещею – і це ще не все!

“Вар’яти-шоу” - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони – справжні улюбленці публіки. За 8,5 років існування “Вар’яти-шоу” всім довели, що україномовний гумор – це гумор найвищого ґатунку!

“Ми просто намагаємося показати більшості наших глядачів, що сучасний український гумор конкурентоспроможний! – розповідає очільник шоу, телеведучий Сергій Притула. – І якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він помиляється. Для того, щоб сміятися з україномовного гумору, не обов'язково бути носієм української мови, досить її просто розуміти. Тому що коли людина сміється, то останнє, про що вона подумає: “А якою мовою мене тільки що розсмішили?!”

Всі свої історії артисти беруть з власного життя. “Вар'яти” практично не жартують про політику, у їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса. “Відносини між чоловіком та дружиною, зятем і тещею, колегами по роботі, вчителем та учнем – нетлінні. А жарти про політику... Політик сьогодні є, завтра – немає. А відносини – вони вічні!”, – говорить Сергій Притула і додає: “Дві години якісного гумору – гарантую!”

Їх люблять усі – і діти, і дорослі. Гумор “Вар’яти-шоу” зрозумілий кожному. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Нещодавно в ефірі Нового каналу відбулася прем’єра 3 сезону телеверсії “Вар’яти-шоу”. Хлопці не зупиняються, і вже зараз готують матеріали для зйомок 4 сезону, які відбудуться цього літа.
 
“Вар’яти” – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись. “В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт”, – говорить про шоу Сергій Притула.

Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору.

5.02 - Бердянськ, ПК Нафтохімік, 19.30

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.
Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Восени 2018 на Новому каналі вийшов 3 сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”.
Офіційний сайт
Сторінка в FB
Сторінка в Іnstagram
Сторінка в Youtube

Rate this item
(0 votes)
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.