Wed08122020

Last update05:49:31 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

25 Feb 2019

У Бердянську відбудеться всеукраїнський урок з фактчекінгу

1 березня з 15.00 до 16.00 у Першому Антикафе Бердянська відбудеться Всеукраїнське заняття з пошуку фактів, яке триватиме тільки в цей день одночасно по всій Україні. Втомились від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків? Хочете навитись відрізняти брехню від правди?

В останній день березня кожен дорослий громадянин України буде робити вибір, від якого залежить майбутнє держави на наступні п’ять років. Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському занятті з пошуку фактів «Не віррр – перевіррр», на якому ми допоможемо розвинути критичне мислення для того, щоб ніхто не зміг вплинути на наш вибір та вкрасти наш голос. Протягом 60 хвилин, використовуючи методику IREX, ми навчимо правильно користуватися інструментами медіаграмотності, а саме: відокремлювати факти від суджень, розпізнавати фейки і маніпуляції, вимикати емоції при прийнятті рішення, зберігаючи при цьому «холодну голову». Координатор заходу і тренер заняття – Наталія Криворучко.
І головне – це НЕ політичний захід, жодного імені, жодної партії, лише факти і нові знання!

Захід відбудеться у Першому Антикафе Бердянська «Час Є!» (вул. Центральна, 51). Телефон для реєстрації (066)466-25-12 (Ксенія)
 Сторінка заходу на Фейсбук https://www.facebook.com/events/326982154606269/ 
Приходь на заняття та споживай тільки правдиву інформацію і не потрапляй у пастку фейків та міфів, не обирай кота у мішку!

 Захід проводить міжнародна організація IREX в рамках проекту “Вивчай та розрізняй” за підтримки посольства США та Великої Британії в Україні

Last modified on 25.02.2019 21:15
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.