Sat06192021

Last update10:21:30 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

03 Sep 2019

XXX фестиваль-конкурс вокалістів "Осінній вернісаж"

Фестиваль-конкурс "Осінній вернісаж" проводиться 19 - 20 жовтня 2019 року з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримки талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників. Організатори: Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, Культурний центр «Пектораль».

Умови проведення конкурсу:

Фестиваль-конкурс проводиться в один тур. Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату (повідомлення електронною поштою  до 01 жовтня 2019 року. Учасники вокального жанру представляють:   для I вікової категорії один конкурсний твір до 4 хвилин, останні вікові категорії 2 різнохарактерні твори із загальним часом звучання до 8 хвилин.
  Приймаються якісні фонограми « - » в МП-3 форматі   на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,   та в окремих випадках на флеш картах. Твори виконуються на мові за власним вибором. Можливо використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Кожна пісня  повинна бути записана на якісному носію з попередньою перевіркою звучання. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання  відповідальності не несуть. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери. Акустична проба звуку -  для  І-ої вікової категорії та ансамблів. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання  другого конкурсного твору – через 4-5 номерів. У разі порушення  учасником порядку виступу – зниження балів.  Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.
Номінації конкурсної програми:
1. Вокал: народний    Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
2. Вокал: естрадний    Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
3. Вокал: джаз        Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.
4. Вокально-інструментальні ансамблі

Україна 49101, м. Дніпро, пр-кт Олександра Поля 107г, офіс 215
  моб. 067-968-84-34 / 050-274-12-94
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,    сайт www.art-pektoral.com.ua

Last modified on 03.09.2019 14:11
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.