Mon01252021

Last update08:49:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

09 Oct 2019

Проведення обласного семінару практикуму на базі ЦДЮТ

10-11 жовтня 2019 року на базі Бердянського педагогічного університету та Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області буде проведений обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика».

Семінар об’єднає 35 керівників хореографічних колективів, психологів та методистів ЗПО, викладачів ЗВО, які готують майбутніх хореографів, і має всі підстави стати комунікаційною, інформаційною та освітньою платформою для всіх учасників. Впродовж 2-х інформаційно-насичених днів учасників чекають фахові зустрічі, ексклюзивні дискусії, покази авторських методик педагогів-хореографів Народного художнього колективу «Ансамбль естрадного танцю «МарЛен»», цікаві обговорення тощо. Для учасників також підготовлений збірник тез доповідей та статей.
Семінар-практикум - це чудова нагода для керівників хореографічних колективів Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Луганської області обмінятися практичним досвідом, новими напрацюваннями, інноваційними методиками, він дає можливість почути один одного і спільно опрацювати вектор розвитку української хореографічної педагогіки, окреслити нові шляхи для вирішення непростих завдань реформування позашкільної освіти в Україні.
Побачити здобутки бердянських хореографів, учасники семінару зможуть на ювілейному концерті з нагоди 20-річчя спеціальності «Хореографія» БДПУ, який відбудеться 12 жовтня о 14.00 в МПК.

Підготувала заст.директора ЦДЮТ Масютіна М.Е

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.