Fri11272020

Last update09:03:12 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

14 Feb 2020

XII Міжнародний фестиваль-конкурс «ЗОЛОТИЙ ОРФЕЙ»

29.02 – 01.03.20р. в м. Дніпро буде проводитись Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей».
Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,  
Культурний центр «Пектораль». Дипломи Культурного центру «Пектораль» затверджені, підписані та скріплені печаткою начальника Управління культури і мистецтв, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.


Фестиваль-конкурс «Золотий Орфей» проводиться:
• для музикантів-професіоналів, керівників (керівників колективів, працюючих студентів в цій сфері діяльності) в цілях підвищення кваліфікації педагогів навчальних музичних закладів, подальшого творчого обміну досвідом роботи музичним репертуаром, популяризації музичного мистецтва, стимулювання творчого потенціалу у системі формування сучасної музичної культури і реалізації перспективних можливостей вирішення питання професійної освіти в Україні,
• дітей музичних закладів та дорослих аматорів для подальшого розвитку дитячої творчості, підтримці талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.

• Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату електронною поштою до 17.02 .2020р. 
• У разі потреби конкурсанти можуть змінити твір, або композиції, але не пізніше ніж за 5 днів до початку фестивалю-конкурсу, письмово повідомивши про це оргкомітет. Під час проведення фестивалю-конкурсу зміна конкурсних творів, композицій не допускається.
• При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю - конкурсу за якість звучання відповідальності не несуть.
• На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! Заявка повинна бути надрукована на комп'ютері!
• Для реєстрації необхідно подати наступні документи на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
- Анкету-заявку (зразок додається);
- Копію проплати (чек) благодійного оргвнеску фестивалю-конкурсу;
- Мінусові фонограми конкурсних творів у МП 3 форматі для корегування програми;
• Акустична проба звуку проводиться тільки для ансамблів.
• Порядок виступу конкурсантів відповідає їх порядковим номером. Виконання другого конкурсного твору - через 4-5 номерів (стосується вокалістів). У разі порушення учасником порядку виступу - бали будуть знижені.
• Учасники вокального жанру дорослих номінацій представляють два твори різні за характером, з загальним часом звучання не більше 10 хвилин, приймається якісна фонограма « - » в МП-3 форматі на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , та в окремих випадках на флеш картах. Твори виконуються на мові за власним вибором. Можливо використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Кожна пісня повинна бути записана на якісному носію з попередньою перевіркою звучання. Для інструментального жанру: дві п’єси до 15 хвилин (за вибором), оркестр – до 15 хвилин. Обов’язкове виконання твору композиторів-класиків (перший твір) і композиторів-романтиків або сучасних композиторів (другий твір). Ця програма стосується для виконавців в номінації «фортепіано» та «струнно-смичкові інструменти». Діти в усіх номінаціях представляють 2 різнохарактерних твори із загальним часом звучання до 8 хвилин. Для конкурсантів першої вікової категорії представляють 1твір на вибір із загальним часом звучання до 4хвилин.
По рішенню журі виступ виконавця може бути припинено. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. На кожного соліста, ансамблю, на кожну вікову категорію - окрема заява! На українській мові! Заява повинна бути надрукована на комп’ютері. У разі невірно заповненої заявки, організатор не несе відповідальність за невірно заповнений диплом та незручності пов’язані з перебуванням у м. Дніпро на фестивалі – конкурсі. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Дипломи вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів в день нагородження, оргкомітет не несе відповідальності за зберігання дипломів.

1. Інструментальний жанр: (ансамблі з 7 виконавців допускається - 1 викладач, 
з 12 виконавців - 2 викладача, оркестр від 15 виконавців - 3 викладача);
Фортепіано (солісти, дуети)
Фортепіано не фахового спрямування (солісти, дуети, камерні ансамблі, концертмейстери)
Струнно – смичкові інструменти (солісти, ансамблі, оркестри)
Народні інструменти (солісти, ансамблі, оркестри)
Духові і ударні інструменти (солісти, ансамблі, оркестри)
Змішані інструменти
Вокально – інструментальні ансамблі
2. Вокал: класичний, народний, естрадний, джаз (солісти, ансамблі, хори).
3. Композитори.
4. Концертмейстери.
5. Конкурс наукових робіт: Науково - методичних, статей.
Тематика передбачає наявність культурологічних, музичних, театральних,
дизайн - сфер.
Вимоги по наукових статтях:
До конкурсу допускаються роботи, написані як одним автором, так і
групою авторів (у співавторстві).
• Приймаються мистецтвознавчі роботи по проблемах окремих видів
мистецтва (музика, театр, живопис, дизайн).
Текст об'ємом - 10-12 друкарських сторінок. Робота висилається в
електронному варіанті (редактор Microsoft Word).
• Формат сторінки А 4. 4. Шрифт Times New Romans
• Оформлення списку літератури за стандартами АРА, кількість літературних
джерел - 5-10.
• Автори повинні дотримуватися наступних складових роботи : постановка
проблеми, аналіз літератури із заявленої проблеми, виділення невирішених
частин цієї проблеми, мета роботи, виклад основного матеріалу,
виведення.
• Рекомендація наукового керівника, якщо автор - студент

6. Конкурс методичних робіт - тема: сучасні методи роботи з підростаючим поколінням, методичні новинки, корисні рекомендації та розробки в допомогу молодим фахівцям які засновані на розвитку творчих навичок у молодого покоління на сучасному етапі. Розкриття теми усно за 10 хвилин. Роботи котрі не відповідають запропонованій тематиці розглядатися не будуть (припускається використання відео, аудіо та ілюстраційного матеріалу), роботи подаються до 17.02. 2020р. не більше 30 сторінок.
Керівники, музиканти-професіонали та працюючи студенти (в цій сфері діяльності без вікової категорії), діти музичних закладів та аматори Нагороджуються лауреати I,II ступеня дипломом і кубком, лауреат III ступеня, дипломант та учасник нагороджується тематичною медаллю та дипломом стосовно рішенню журі, ансамблі кубком та дипломом. Володар Гран-Прі – дипломом, кубком та подарунком.

Вікові категорії:
I - до 8 років;  
II - від 9 до 11 років; V - від 18 до 23 років
III - від 12 до 14 років; VI – від 24 і старші
IV - від 15 до 17 років VII - Змішана.

29.02. 2020р. З 08.30 – реєстрація конкурсантів, відкриття фестивалю-конкурсу  
Конкурсна програма
01.03.2020р. Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт
Урочисте нагородження
ЗАОЧНА УЧАСТЬ
До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв КЦ «Пектораль»:
У виняткових випадках якщо конкурсанти подали заяву і з поважної причини не мають можливості прибувати на конкурсі, можуть надати свої роботи, якісно записані в ЮТУБІ (для номінації інструментал) та у форматі МП3 (для номінації вокал), для перегляду і прослуховування членами журі та вирішення ними присвоєння тією або іншою мірою нагороди за виконавську майстерність.
Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).
Фінансові умови:
Кожна номінація оплачується окремо.
Соліст - 430 грн. один диплом, один кубок;
Дует - 220 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;
Від 3 і вище - 200 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Заяви разом з копіями документів про оплату приймаються до 17.02.2020 р. на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується заявкою і документом, підтверджуючим оплату в розмірі – 100 грн. Призначення платежу: Приватне підприємство фірма «ПЕКТОРАЛЬ»
ЄДРПОУ 20223765
р/р UA423052990000026007050278190
в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Дніпро
МФО 305299
Директор Заслужений діяч мистецтв України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки Коваленко Тетяна Юріївна
Тел. (067)968-84-34 –директор Тетяна Юріївна.
(096)6354108 — Бухгалтер Ольга Федорівна. Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript – эл. пошта ППФ Пектораль. Участь у фестивалі – конкурсі учасника Прізвище Ім’я. Останні кошти оплата в бухгалтерію на місці проходження фестивалю-конкурсу.

За бажанням готель - 200 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибуттю на фестиваль).
Транспортні витрати та витрати пов’язані з присутністю у Дніпрі на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.
На фестивалі-конкурсі буде проводитися професійна фото/відео зйомка від медіа – партнера «Репортаж», та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих. Є можливість заздалегідь замовити фотозйомку вашого виступу чи студійну фото сесію у професійних фотографів.

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.