Sat10312020

Last update02:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

29 Sep 2020

Пресконференція "Презентація велопатруля у Бердянську"

29 вересня 2020 року у м. Бердянськ на Приморській площі з 14:00 до 15:00 год заплановано проведення пресконференції «Презентація велопатруля у Бердянську». 

Захід проводиться в рамках проєкту «Велопатруль у Мелітополі та Бердянську», що реалізується громадською організацією «Спільно HUB» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту є запуск роботи велопатруля для охорони громадського порядку у Бердянську та Мелітополі через навчання 6-ти поліцейських у кожному з міст, а також через закупку велосипедів та необхідного обладнання.

На пресконференції бердянський велопатруль проведе для містян та гостей показовий виступ. Також на захід запрошені представники Головного управління Національної поліції у Запорізькі області та громадських організацій, а саме:
Сергій Геннадійович Дружененко – полковник поліції, начальник Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області;
Володимир Вікторович Логвиненко – майор поліції, заступник начальника Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області;
Ганна Дворна – виконавча директорка Громадської організації «Спільно HUB»;
Інна Власова – членкиня Бердянського велоклубу;
Григорій Горячов – заступник міського голови Бердянської міської ради.

Акредитація та довідки за номером: (063) 239-96-16, Лілія Статівко, pr-менеджерка ГО “Спільно HUB”.


Проєкт «Велопатруль у Мелітополі та Бердянську» реалізується громадською організацією «Спільно HUB» у партнерстві з Бердянським велоклубом та Агенцією розвитку Мелітополя в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС),
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.