Sat04172021

Last update05:13:52 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

04 Jan 2021

Пишеш вірші? Час їх друкувати!

Команда Антикафе запрошує поетів надрукувати вірші в літературній збірці. Оголошено набір авторів до збірки, яка вийде навесні 2021 і буде присвячена містам та взаємодії людини й міста.

- Ідея збірки прийшла під час «Різдвяного літературного вечора» який ми провели в останній тиждень минулого року. В Бердянську стільки прекрасних поетів, які пишуть неймовірні поезії та прозу. Схотілось, щоб про це дізналось якомога більше людей. Тому, окрім онлайн-трансляції вечора, ми вирішили створити друковану збірку віршів. А ще ми хочемо надати авторам можливість показати свої твори. Бо на кожному літературному вечорі для мене з’являються нові імена, вірші яких я раніше не чула. І кожного разу це приємне здивування. Думаю люди, яким не вдається долучитись до наших вечорів, будуть раді прочитати вірші бердянців. І відкриють для себе багато нового. Також в нас є цікава ідея щодо ілюстрації збірки, але хай це поки що буде інтригою, - розповіла редакторка збірки, Алла Мельничук.
- Оскільки зараз команда Антикафе приділяє багато часу темі урбаністики, то і тема збірки буде дотичною. Ми пропонуємо авторам пофантазувати на тему «міста» та «взаємодія людини та міста». Думаємо це буде цікавим дослідженням для поетів та читачів. Якщо дозволять карантинні обмеження, то навесні відбудеться презентація збірки, на якій автори прочитають власні вірші, - повідомив координатор проекту «Культурні урбаністи», Кирило Пеліванов.

Якщо ви або ваші друзі пишуть вірші і хочуть потрапити до збірки звертайтесь до кураторки проекту Ксенії Клейнос (066)466-25-12, або через соцмережі Антикафе http://fb.com/brd.anticafe.
Авторські права на твори залишаються за автором.

Марія Кушнір

Last modified on 04.01.2021 20:35
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.