Sat04172021

Last update05:13:52 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

07 Jan 2021

Код:ГЕНДЕР повертається в Бердянськ

Проект Код:ГЕНДЕР, який був започаткований в Бердянську в 2017 році, та відбувся в декількох містах України, знову відбудеться в рідному місті.
Мета проекту – залучити молодь бердянська до дискусії про гендерні ролі, та звернути увагу на гендерне різноманіття.

В 2017 році участь в проекті прийняло більше 200 студентів, які в той час навчались в Бердянську. Лекції з дискусіями та воркшопами відбулись у 8 начальних закладах. І кожен учасник/учасниця створили свій плакат на тему гендерних стереотипів. Виставка створена з плакатів учасників/ниць окрім Бердянська відбулась в різних містах України. В цьому році, зважаючи на карантинні обмеження, лекції-воркшопи відбудуться онлайн.

Команда Антикафе запрошує до участі учениць/учнів старших класів та студентів/ок, які на час локдауну залишаються в Бердянську. Лекція-воркшоп триватиме півтори години. За цей час під керівництвом тренерів учасники/учасниці створять плакати, які будуть презентовані на відкритті виставки в міському палаці культури.
Під час відкриття виставки буде презентовано і новий мурал від команди «Культурні урбаністи», концепція якого почала розроблятись на зустрічах ініціативи два місяці тому.

Зараз художниця Дар’я Юдіна розробляє ескіз муралу. Відкриття муралу разом з відкриттям виставки відбудеться одразу після завершення локдауну. Точну дату організатори повідомлять пізніше.

Щоб взяти участь в створенні виставки реєструйтесь  за посиланням - http:// https://brd.customer.smartsender.eu/lp/BS1zVkV3
Про результати відбору буде повідомлено окремо.

Проект КОД:ГЕНДЕР реалізується командою Культурні урбаністи за підтримки European Youth Foundation, Cooperation and Development Network Eastern Europe і Ради Європи
#cdnee #eyfcoe

Марія Кушнір


 

Last modified on 27.01.2021 15:32
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.