Wed03032021

Last update07:04:18 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

17 Feb 2021

Воркшоп Віршування містом

Антикафе «Час Є» запрошує на безкоштовний дводенний міждисциплінарний воркшоп «Віршування містом». Сьогодні в поезії і літературі дивно бути генієм, винахідником і великим майстром слова. Це не виправданно складно. Та й є стійке відчуття, що для чесної творчості не потрібні лавровий вінок і обраність Богом. Але бажання писати не зникає. Навпаки.

 

Просто не хочеться повторюватись. Є стійке бажання знайти свою особливу мову і навіть щось змінити в навколишньому світі. В такому разі, з чого почати?

Воркшоп «Віршування міста» створений̆ для тих, хто хоче розширити своє уявлення про те, як по-різному сьогодні можна писати. За два дні інтенсивного знайомства з сучасним мистецтвом і новими медіа ви зможете створити індивідуальний метод для своєї літературної практики.

А паралельно з цим знайдете зручну для вас форму публічної самопрезентації і розвините навички сценічного читання.

Ви навчитесь залучати в процес своєї творчості ресурси публічних просторів, алгоритмів соціальних мереж і баз даних, а також використовувати специфіку різних видів сучасного мистецтва (відео, перформанс, музика, research-based art).

Набутий на цьому воркшопі досвід дасть побачити поезію і літературну творчість, як засіб для здійснення суспільних змін і впливу на ріст інклюзивності в місті.

Воркшоп проводить Олексій Мінько — український митець і дослідник, екс-концептмейкер в .t theatre company. Він займається поєднанням перформативних практик і нових медіа, досліджує теорію і історію сучасного мистецтва. В своїх роботах використовує сайт-специфік театр, текст і відео.

Воркшоп «Віршування міста» – один із заходів проєкту Культурні урбаністи.
Він відбудеться завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).

Проєкт «Культурні урбаністи» команда Антикафе «Час Є» створила, щоб об’єднати бердянців, які цікавляться культурою та розвитком міста. Якщо це про вас, долучайтеся до їхніх сторінок у Фейсбуці або Інстаграмі.

Коли? 20 та 21 лютого з 9:30 до 17:00

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням docs.google.com/forms

 

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.