Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

07 Jun 2021

Антикафе «Час Є» запрошує на Айдіатон «Культурні урбаністи» 12 та 13 червня

Що таке айдіатон? Це формат заходу, на якому учасники формують нові ідеї і втілюють їх у проєкти. І створюють це люди з різних професійних галузей. Наприклад, тут може взаємодіяти дизайнер і фінансист або гончар із маркетологом... Зазвичай, це дуже цікавий досвід, який розвиває не тільки місто, але й кожного учасника цього заходу.

Для кого? Для жителів міста Бердянськ, які прагнуть зробити своє рідне місто найкрутішим, найзручнішим, найдивовижнішим!

А також запрошуємо: Дизайнерів, архітекторів, урбаністів, експертів з озеленення, всіх, хто вміє робити щось власними руками. Також дуже чекаємо митців, маркетологів, медійників, громадськіх активістів та людей, яким не байдужа доля власного міста та країни.

Як це відбуватиметься? 5 команд по 5 учасників зберуться у Бердянську та два дні працюватимуть над ідеєю для власного арт-об’єкта на суспільно важливу тему або над урбаністичним проєктом для свого двору. Команда-переможець отримає можливість втілити свою ідею в життя разом із командою «Культурні урбаністи».

Навіщо це вам? Якщо бути пасивними жителями свого рідного міста, то можна просто спостерігати, як занепадає Бердянськ або ще простіше - поїхати звідси і більше ніколи не вертатися. Але ж ми тут. Ми живемо у Бердянську. Це місто - наш дім, ми кожного дня ходимо по його вулицях, роздивляймося як він змінюється, заглядаємо у вікна або бачимо попилені дерева. І не тільки влада вирішує, де буде наступний парк або яким буде Приморська площа. Це залежить в тому числі від кожного з нас.

Навіщо це місту? Бачили, яким стали Мелітополь і Маріуполь? Вважаєте, що то тільки влада зробила?

Ні. Не тільки від влади залежить, як буде виглядати Бердянськ. Від кожного з нас, тих, хто живе у місті, тих, хто читає цей текст, залежить, яким буде наше місто в найближчому майбутньому. Тому, запрошуємо особисто вас приєднатися, щоб створити успішну історію Бердянська.

Захід відбувається завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy).

Коли?

Last modified on 07.06.2021 15:30
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.