Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

06 Aug 2021

Оподаткування нерухомості. Консультація для підприємців

12 серпня в 15.00 відбудеться консультація на тему: Оподаткування нерухомості. Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на онлайн консультації у рамках реалізації грантового проєкту «Створення та впровадження системи інформаційно-консультаційного забезпечення бізнесу Бердянської міської територіальної громади»*.

Спікер: Прошутінський Олександр Вячеславович - начальник Бердянського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Запорізькій області

Консультації проходять щочетверга з 15.00 до 16.00 в форматі ZOOM конференції за участі експертів з різних сфер. Учасники можуть прослухати презентацію від експертів, а після цього задати запитання.
Посилання - https://us02web.zoom.us/j/

Консультація буде транслюватись в Facebook, а після завершення її можна буде переглянути на сторінці проєкту Консультації для бізнесу. Бердянськ

Долучитись до ZOOM можна за посиланням

Ідентифікатор конференції: 868 3302 9190
Код доступу: 437353
або переглянути онлайн на сторінці FB

Посилання на повторюваний захід у фейсбук

Участь безкоштовна.


*Проєкт релізується ГО Агенція креативних ініціатив Більше у партнерстві з виконавчим комітетом Бердянської міської ради як частина програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Мета ініціативи – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

За додатковими питаннями звертайтеся за телефоном: (050) 687-56-00

Last modified on 06.08.2021 12:55
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.