Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

26 Aug 2021

Молодь Бердянська запрошують на тренінги

Якщо вам 18-29 років і ви проживаєте в місті Бердянськ, запрошуємо вас на тренінги в Антикафе. Перше Антикафе Бердянська «ЧАС Є!» та ГО «Агенція креативних ініціатив «Більше» запрошує молодь, що мешкає в Бердянську, віком 18-29 років з числа як ВПО, так і не ВПО прийняти участь в тренінгах з розвитку м’яких навичок за методикою «Youth Essential Skills».

Заплановані тренінги на такі теми «позитивне сприйняття себе», «розвиток комунікативних навичок», «лідерство та командна робота», «Бачення майбутнього нашого міста», «Як молодь бачить свою участь в майбутньому міста», «Як зробити молодь активнішою і залучити до громадського життя», «підприємницьке мислення».

Кожен бажаючий може обрати одну або декілька тем для вивчення. Навчаня проходитиме по суботах впродовж серпня-жовтня 2021р.

За результатами навчання, та рекомендаціями учасників/ниць буде підготовано посібник із залучення молоді до прийняття рішень в громаді.
Участь в тренінгах безкоштовна для відібраних учасників/учасниць

Реєстрація а тренінги за посиланням https://cutt.ly/GQll8PE
Питання можна задати за номером (066)7708523

Реалізація проекту стала можлива за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Агенція креативних ініціатив «Більше» і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та / або IREX.

Last modified on 26.08.2021 11:36
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.