Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Home

15 Sep 2021

У Бердянську презентуватимуть книгу про окупацію Слов’янська

20 вересня о 16.00 в Центральні бібліотеці (вул. Пушкіна, 14) відбудеться презентація книги «Місто, з якого почалася війна», присвяченій проблемі порушень прав людини, які відбувалися під час захоплення та окупації Слов’янська з 12 квітня по 5 липня 2014 року. Слов’янськ не просто місто, з якого почалася війна на Сході України, — події в ньому стали рольовою моделлю для захоплення інших міст Донбасу.

 

В книзі висвітлюються особливості життя міста в умовах окупації — функціонування незаконних в’язниць, створених НЗФ; переслідування мешканців міста за релігійні переконання; залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань; питання примусової праці та торгівлі людьми в незаконних місцях несвободи; проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури; питання розгортання проросійської пропаганди в місті та проблему пошуку шляхів примирення в громаді після відновлення урядового контролю над Слов’янськом.

Учасники презентації:
Надія Нестеренко, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», аналітикиня ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»
Марія Білякова, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», документаторка БФ Восток SOS
Євгенія Бардяк, співавторка видання «Місто, з якого почалася війна», голова ГО «Молода просвіта Прикарпаття»

Видання «Місто, з якого почалася війна» підготували Східноукраїнський центр громадських ініціатив, БФ «Восток SOS», Правозахисний центр громадських досліджень, ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян», які є членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», за підтримки Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action в рамках програми «Громадянська служба миру», яка фінансується Федеральним урядом Німеччини.

Партнери громадська організація «Агенція креативних ініціатив «Більше», виконавчий комітет БМР, Централізована бібліотечна система м.Бердянськ, Перше Антикафе Бердянська «Час Є!»

Last modified on 15.09.2021 13:34
Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website: big.zp.ua/

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.