Fri02262021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Администратор

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website URL: http://big.zp.ua/

Антикафе Час Є запрошують на воркшоп, який є прекрасною можливістю мешканцям Бердянська познайомитися із теорією та практикою розвитку міських територій, зокрема громадських просторів.
Під час воркшопу відбудеться дослідження, збір даних, аналіз особливого місця у Бердянську – Музею на плажі. У роботі будуть застосовуватися принципи учасницького дизайну, активного міста.
 

Антикафе «Час Є» запрошує на безкоштовний дводенний міждисциплінарний воркшоп «Віршування містом». Сьогодні в поезії і літературі дивно бути генієм, винахідником і великим майстром слова. Це не виправданно складно. Та й є стійке відчуття, що для чесної творчості не потрібні лавровий вінок і обраність Богом. Але бажання писати не зникає. Навпаки.

Перше антикафе Бердянська "Час Є!" запрошує тих, хто встиг полюбити майстер класи з Валерієм Казачковським. Чекаємо на цікавому заході всіх, хто обожнює робити щось своїми руками та прикрашати оселю креативним хендмейдом.

30 січня о 14:00 в Бердянську відкриється виставка Код:ГЕНДЕР. Відвідувачі зможуть побачити плакати, створені студентами та школярами Бердянська, мурал намальований художницею Дар’єю Юдіною, та фотоколаж, присвячений перебігу проекту.

Проект Код:ГЕНДЕР, який був започаткований в Бердянську в 2017 році, та відбувся в декількох містах України, знову відбудеться в рідному місті.
Мета проекту – залучити молодь бердянська до дискусії про гендерні ролі, та звернути увагу на гендерне різноманіття.

Команда Антикафе запрошує поетів надрукувати вірші в літературній збірці. Оголошено набір авторів до збірки, яка вийде навесні 2021 і буде присвячена містам та взаємодії людини й міста.

Приглашаем всех на мастер-класс по созданию керамического граната для взрослых и детей. На занятии вы познакомитесь и подружитесь с таким уникальным материалом, как глина, лепка из которой отлично успокаивает нервы и умиротворяет.

Первое антикафе Бердянска "Час Є" проводит предновогоднее мероприятие.
Приглашаем всех желающих на рождественский литературный вечер в Антикафе. Тёплый, уютный, с огоньками, свечами, рождеством и поэзией. Приходите почитать, послушать и просто хорошо провести вечер в приятной компании.

Первое антикафе Бердянска "Час Є" приглашает на откровенный разговор про юридические аспекты домашнего насилия. Дарина Истомина - юрист по призванию, пять лет проработала в суде, приглашает поговорить на такую сложную тему, как домашнее насилие.

18 грудня, це п’ятниця, о 18:30. Фільм ­– «Капітал у XXI столітті»
Головний персонаж фільму – капіталізм. У світі «Капіталу» Сімпсони сусідять з героями Джейн Остін, Уолл-стріт впливає на ціни в Окленді, а причини сьогоднішньої інфляції беруть свій початок від Першої світової війни. У нашому світі бестселер про капітал відображає головні проблеми сьогоднішнього дня і формулює головні завдання майбутнього.

Страница 1 из 91