Fri10222021

Last update06:00:50 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Администратор

Администратор

Администратор

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ!  

БЕРДЯНСКИЙ ИНТЕРНЕТ ГИД - ЭТО ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-ПОИСКОВИК ПО САЙТАМ ГОРОДА.

НАЙДИ СЕБЯ ЗДЕСЬ!

Website URL: http://big.zp.ua/

12-13 жовтня 2021 року буде проведено ІІІ відкритий обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика» на базі Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області у співпраці з Бердянським державним педагогічним університетом.

Антикафе Час Є запрошує на науково-популярну доповідь щодо створення звуків, яка поєднується з виконанням практичних завдань по темі. Ми дізнаємось, як за допомогою відчуттів і спостережень дослідити магічну природу звуку та віднайти місцеву ідентичність. Як можна переосмислити те, що ми чуємо кожного дня, та сформувати із усього різноманіття звуків місцевий аудіальний образ?

20 вересня о 16.00 в Центральні бібліотеці (вул. Пушкіна, 14) відбудеться презентація книги «Місто, з якого почалася війна», присвяченій проблемі порушень прав людини, які відбувалися під час захоплення та окупації Слов’янська з 12 квітня по 5 липня 2014 року. Слов’янськ не просто місто, з якого почалася війна на Сході України, — події в ньому стали рольовою моделлю для захоплення інших міст Донбасу.

Якщо вам 18-29 років і ви проживаєте в місті Бердянськ, запрошуємо вас на тренінги в Антикафе. Перше Антикафе Бердянська «ЧАС Є!» та ГО «Агенція креативних ініціатив «Більше» запрошує молодь, що мешкає в Бердянську, віком 18-29 років з числа як ВПО, так і не ВПО прийняти участь в тренінгах з розвитку м’яких навичок за методикою «Youth Essential Skills».

19 серпня в 15.00 відбудеться консультація на тему: Ефективна участь в закупівлях Prozorro.
Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на онлайн консультації у рамках реалізації грантового проєкту «Створення та впровадження системи інформаційно-консультаційного забезпечення бізнесу Бердянської міської територіальної громади»*

20 серпня 2021 року о 10.00 в приміщенні зали засідань Бердянського міськвиконкому відбудеться презентація, присвячена підсумкам реалізації грантового компоненту Програми ООН із започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на територіях Луганської, Донецької областей та в окремих районах і містах Запорізької області. На презентації буде анонсовано перспективи продовження грантової підтримки розвитку мікро-, малого та середнього бізнесу на територіях уздовж узбережжя Азовського моря.

12 серпня в 15.00 відбудеться консультація на тему: Оподаткування нерухомості. Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на онлайн консультації у рамках реалізації грантового проєкту «Створення та впровадження системи інформаційно-консультаційного забезпечення бізнесу Бердянської міської територіальної громади»*.

8 серпня о 10:00 у Бердянську вперше пройде масштабна велосипедна подія «Велопарад дівчат». В рамках заходу учасниці пройдуться містом за маршрутом, який починаються від ТЦ «Екватор» та фінішують на Приморські площі. Протяжність маршруту – 5,7 км.

12 серпня відбудеться найгарячіший захід літнього сезону у Бердянську — Berdyansk Fashion Day. Свої колекції представлять молоді дизайнери, а також широко відомі імена в модній індустрії у розкішному Panorama Family Hotel на Азовському узбережжі.
 


17-18 липня в Антикафе «Час Є» відбудеться мистецкий урбаністичний воркшоп з арт-інтервенцій до міського простору!
Два дні команди будуть придумувати та створювати скульптури, перфоманси, меблі, малюнки, мурали, плакати, тощо.

Страница 1 из 92