Fri02262021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ГОЛОВНА НОВИНИ

НОВОСТИ

«Пакунки маляти» едут в Запорожье!

  • PDF

После полугодового перерыва «Пакунок маляти» возвращается в роддома и центры соц. защиты Запорожья и Запорожской области. Со склада в Киевской области отправилась первая в этом году партия наборов для новорожденных в Запорожье, Мелитополь, Бердянск, Энергодар и другие города и пгт. С понедельника (22.02.2021) «Пакунки маляти» будут завезены сразу в 17 учреждений:

Що чекає Україну і світ в Рік Бика?!

  • PDF

12 лютого за східним календарем починається Рік Бика (Економічно-іронічні прогнози). Отже, по-перше пропонуємо Вашій увазі Геополітичний прогноз ... В античній міфології Зевс, цар богів, неодноразово приймав образ бика. Наприклад, в міфі про викрадення Європи. Прогноз: Европу будуть схиляти до спокуси і «викрадати». У геополітиці й економіці буде використана китайська стратегія, типу «Сховайте ніж в усмішці», «Нехай ваш голос чують на Сході, а атакуйте на Заході», «Створюйте щось із нічого»...

Сепаратисти агітували за відродження СРСР

  • PDF

На Запоріжжі СБ України припинила діяльність осередку проросійських сепаратистів. На замовлення російських кураторів учасники пропагували ідею відродження СРСР і планували створити фейкові органи радянської влади. За даними досудового слідства, учасники групи входили до одного з проросійських радикальних рухів, який виступає за «відродження оновлених республік СРСР».

Затримали наркоділка на спробі дискредитації співробітника СБУ

  • PDF

Оперативники Головного Управління внутрішньої безпеки СБ України у ході спецоперації затримали на Запоріжжі іноземного наркоділка, який планував дискредитувати оперативника СБУ. Співробітники спецслужби задокументували, що іноземець підбурював виконавців підкинути наркотики офіцеру СБУ.

Пряме врегулювання збитків: 4 роки успішної роботи

  • PDF

Системі Прямого врегулювання збитків (ПВЗ) у ОСЦПВ в Україні нещодавно виповнилося чотири роки. Вона почала працювати в грудні 2016 р. Зараз учасниками ПВЗ є 15 компаній-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), на яких припадає близько третини ринку автоцивілки. В МТСБУ зазначають, що пряме врегулювання є зручним сервісом, який користується популярністю серед автовласників.

СБУ підтвердила затримання працівника

  • PDF

Служба безпеки України підтвердила інформацію про затримання її діючого працівника, завдяки чому запобігли вбивству співробітника спецслужби.  Джерела УП підтвердили інформацію про затримання.

 

СБУ затримала військового прокурора

  • PDF

Служба безпеки України затримала на отриманні неправомірної вигоди одного з керівників військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону. Досудове слідство встановило, що посадовець одержав від військового неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч доларів США.

Зимовий локдаун. Що саме закриють?

  • PDF

В період з 00:00 8 січня по 00:00 25 січня на території України забороняється:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах;

В Запорожье запустят общественное радио

  • PDF

В январе нового года в Запорожье стартует новое независимое радио "На дотик". Это будет вижн-радио современного формата, в создании которого принимают участие местные журналисты и активисты.  Прямые двухчасовые трансляции будут проходить два раза в неделю. 

 

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.