Wed01232019

Last update06:59:24 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ГЛАВНАЯ НОВОСТИ

НОВОСТИ

Громадські організації як інструмент вирішення проблем

  • PDF

Шановна громадо! Запрошуємо Вас взяти участь в круглому столі-діалозі "Громадські організації як інструмент вирішення міських проблем". Цей круглий стіл ставить собі на меті інформування широкого загалу людей про існуючи ГО та їх діяльність.

Телеканал TVi возобновил вещание

  • PDF

Перезапуском TVi занимается бердянец Дмитрий Носиков - экс-генпродюсер NewsOne и советник министра энергетики и угольной промышленности Игоря Насалика. Уверяют, что канал освещать политические темы не намерен. По словам Носикова, TVi будет работать для женской аудитории.

Щедрий вечір в Осипенківській громаді на Бердянщині

  • PDF

Чудові й мелодійні старовинні святкові щедрівки лунали у виконанні вихованців краєзнавчої студії «Джерельце», яких гостинно приймали підприємства, керівництво і працівники об`єднаної громади, депутати сільської ради, родини вихованців гуртка, мешканці села.

Популярные сайты Бердянска (зима-2018)

  • PDF

Новый год «радует» бердянцев несносной погодой. Но зато «горячие» новости о сложных метеоусловиях повышают рейтинг новостных сайтов. Поэтому в списке лидеров каталога самых популярных бердянских сайтов KIOSK.ZP.UA изменения затронули в основном сферу гороодских информационных ресурсов и IT-компаний.

Бердянск за 2 дня до оккупации...

  • PDF

На фото немецкого фотографа Зигфрида Лаутервассера (13.04.1913 – 7.09.2000), сделанное им 5 октября 1941 из самолета, изображена панорама Бердянска накануне оккупации города. Подпись под этим фото, оригинал которого хранится в федеральном архиве Германии (в Бундесархиве - im Bundesarchiv), гласит: «Штурм горными стрелками дивизии Эдельвейс порта Бердянск».

Ґендерні зміни наближують Україну до НАТО

  • PDF

Політика рівних прав та можливостей жінок і чоловіків посилює свої позиції в Україні. Віднедавна вона активно почала впроваджуватися в секторі безпеки та оборони. Як ґендерні підходи здатні вплинути на його реформування, наблизити нашу країну до Північноатлантичного Альянсу, говоримо з керівницею жіночого центру Оленою СУСЛОВОЮ.

Волонтери відвідали Калинівський дім-інтернат

  • PDF

До Калинівського дому-інтернату сімейного типу завітали гості з Бердянська. Волонтери привезли з собою одяг для дітей, солодощі, іграшки та майстер-клас з малювання. До речі, долучитись та допомогти може кожен.

Японія допомагає розвивати суспільне ТБ

  • PDF

Майже два роки тому Україна приступила до створення суспільного мовника. І хоча його необхідність у професійних колах та в суспільстві обговорювалася давно, лише зараз з’ясовується, як багато складних питань потрібно вирішити. Причому не тільки організаційних, але й технічних, кадрових, фінансових.

«Борщовий набір» з доданою вартістю

  • PDF

Перспективи розвитку плодоовочевої галузі в Україні обговорили учасники конференції «Прибуткові ланцюжки поставок для свіжих овочів та фруктів», яка нещодавно відбулася в Одесі. Участь у ньому взяли фермери, переробники та представники оптових компаній, які переважно представляють причорноморський регіон.

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Город Запорожье

Организации, товары и услуги города Запорожья. Путеводитель

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер "Поинт"