Thu07022020

Last update03:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ГОЛОВНА НОВИНИ

НОВОСТИ

Зміни до законодавства щодо аграрних розписок

  • PDF

На батьківщині аграрних розписок, у Бразилії, агровиробники впродовж останніх 20 років розвивають свої господарства завдяки вчасному фінансуванню та можливості інвестувати в якісні технології для високих врожаїв. Застава майбутнього врожаю стала ефективним рішенням для невеликих агровиробників, котрі не мали інших активів для застави та не могли скористатися традиційними інструментами кредитування.

У Бердянську презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури

  • PDF

У Бердянську в on-line форматі 23 червня презентували Концепцію розвитку велоінфраструткури. Наступним кроком роботи з документом є його винесення на сесію міської ради для затвердження. Цим питанням буде опікуватись Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Бердянців навчать створювати популярний Youtube-блог

  • PDF

Проект Форум Лідерів думок запустить онлайн-школу для містян: жителі Бердянську навчаться вести онлайн-блог, дізнаються, як стати відомими, заробляти на блозі та створювати соціально орієнтований контент про своє місто.

Викрили морську охорону на "кришуванні" браконьєрів

  • PDF

Заступник начальника відділу Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби погорів на корупції.
Слідство вважає, що посадовець на постійній основі отримував хабарі від місцевих браконьєрів та приватних підприємців. За гроші він «не помічав» незаконного вилову, а також не чинив штучних перешкод під час легального бізнесу.

РавликФест оголосив конкурс анімації для дітей

  • PDF

Фестиваль анімації РавликФест, який проходить в Бердянську вже чотири роки, оголосив прийом робіт на Всеукраїнський конкурс анімації для дітей та підлітків. Темою конкурсу стали карантин та ізоляція. Це відображено в назві конкурсу «Анімація проти пандемії». А також в тематиці робот, які приймаються на конкурс.

Наступило самое красивое время года, осторожнее!

  • PDF

Яркая зелень и цветы радуют глаз, но пробуждение природы уж очень часто сопровождается грозами. Каждому человеку известна своя история про то, как от грозы ломается и горит бытовая техника. И эта статья просвещенна тому, как защитить свой компьютер и модем от влияния грозы. 

Ласкаво просимо в ENO простір Приазов'я!

  • PDF

ENO простір - територія знань, натхнення та задоволення. Це спільнота професіоналів та аматорів, навчальний центр та унікальна крафтова майстерня. А також це простір, що об'єднує навчання та усі види творчості. Також запрошуємо виноградарів (і не тільки) активно долучатися ENO кластеру!

Люк Монтаньє: «Чей Вирус / Работа над ошибками»

  • PDF

Интервью дает Люк Монтанье, лауреат Нобелевской премии 2008 года - за открытие ретровируса ВИЧ. Профессор Монтанье считает, что «Вирус вышел за пределы лаборатории в Ухане, хотя это лаборатория очень высокой степени защиты. Но несмотря на все эти меры, вирус, может быть, ускользнул из рук тех, кто его разрабатывал. 

Конкурс малих бізнес-грантів для підприємців

  • PDF

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.