Sat09262020

Last update06:40:33 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ГОЛОВНА НОВИНИ

НОВОСТИ

“Ucan Ukraine” - головна екологічна подія осені

  • PDF

17 вересня на день Міста у Бердянську стартує унікальна в Україні інтерактивна ековиставка “Ucan Ukraine”. Через візуальні арт-об'єкти ми покажемо 7 ключових екологічних проблем України та надихатимемо жителів міста на зміни власних звичок на екологічні.

Путін ховається від потенційних отруйників

  • PDF

Чи вели члени сім'ї Олександра Лукашенка переговори щодо їх можливої евакуації у США; чи постачає ФСБ Росії американській розвідці інформацію про плани Кремля; хто і для чого отруїв Олексія Навального; чого боїться Володимир Путін й про його ймовірного наступника, а також про протести в Росії, коронавірус, розроблення вакцини проти нього розповів колишній розвідник КДБ СРСР Юрій Швець, який емігрував до США 25 років тому і став там аналітиком бізнес-розвідки.

Популярные сайты Бердянска лето-2020

  • PDF

Накануне местных выборов в списке лидеров бердянского каталога KIOSK.ZP.UA изменения затронули в основном сферу новостных и промсайтов. Несмотря на пандемию COVID-19, ресурсы, продвигающие туристическую тематику, минувшим летом были востребованы приблизительно на уровне прошлого года.

Он-лайн музей вікон Бердянська

  • PDF

Бердянців запрошують на відкриття онлайн музею вікон Бердянська. Як можна по-новому подивитись на рідне місто, яке знаєш з дитинства? Засновники он-лайн музею «Вікна Міста» вирішили показати лише один аспект міста – ВІКНА. З експозицією музею можна познайомитись в Фейсбук та Інстаграм. Щодня в колекцію додається нове вікно або вікна.

В Бердянську відбулись воркшопи “UcanUkraine”

  • PDF

В Бердянську, 22 серпня, відбулися перші два воркшопи-інтенсиви в рамках проєкту “UcanUkraine”. На захід завітали різні громадські організації, малий бізнес, освітній сектор та навіть представниця комунального підприємства. Під час воркшопу виступили спікери, які на власних прикладах показали, що адвокаційні кампанії можуть мати успіх, а співпраця бізнесу і громадськості - це не міф. 

Розпочалися навчальні курси “Бердянськ v3.0”

  • PDF

Громадська організація ІРЦКК «Діалог» розпочала роботу освітнього майданчика, створеного для об’єднання креативної спільноти Бердянська. Кожен, хто дійсно прагне отримати знання для створення медіа-контенту й готовий докласти для цього зусилля та творчо розвиватися, зможе доєднатись до програми в онлайн-режимі.

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

  • PDF

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В
ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.

...Гамлет вибрав поїздку до Бердянська

  • PDF

Незважаючи на рекордну спеку і карантин, в Художньому музеї Бердянська зібралося більше 70 жителів міста Бердянськ щоб поспілкуватися з відомим митцем стріт-артистом Гамлетом Зіньківським на відкритті його персональної виставки "Заземлення".  В 2013 році митець презентував нашу країну на Венеціанській бієнале. 

Влияние пиленгаса на состояние Азовского моря

  • PDF

Еще недавно Азовское море превосходило по рыбопродуктивности с единицы площади в 6,5 раз Каспийское, в 40 раз Черное и в 160 раз Средиземное моря. Теперь оно находится в критическом состоянии по рыбным запасам и биоразнообразию. 

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.