Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ГОЛОВНА НОВИНИ

НОВОСТИ

Справжні причини нашестя медуз на Азові та методи боротьби

  • PDF

В Азовському морі спостерігається справжнє нашестя медуз, на кількість яких впливає підвищена солоність води, яка, своєю чергою, залежить від гідрологічного режиму річок Дон і Кубань. Про це повідомив декан факультету біології, географії і екології Херсонського державного університету, доктор географічних наук, професор Ігор Пилипенко.

Акція «Засвітись вночі» у Мелітополі та Бердянську

  • PDF

Вже вдруге одночасно у двох містах – Мелітополі та Бердянську, пройшла акція «Засвітись вночі». Представники велопатруля разом із велосипедними активістами зупиняли велосипедистів на дорогах міст для того, щоб подарувати ліхтарі на велосипеди та нагадати про безпеку пересування вночі.

«Мотор-Сич» снова в центре «скандала»

  • PDF

Российская пропаганда не пропускает ни одной возможности нанести Украине репутационных потерь на международной арене. В этот раз они использовали в своих интересах интервью президента Эстонии Керсти Кальюлайд. В ответах на вопросы журналистов «Европейской правды», комментируя инвестиционный климат в Украине, госпожа Кальюлайд вспомнила арест активов АО «Мотор-Сич» как неблагоприятный фактор, который настораживает потенциальных инвесторов.

«Слава, слава Комару — Победителю!»

  • PDF

Наверняка многие жители нашего города у моря обратили внимание на тот факт, что небывалое в это лето нашествие комаров ознаменовалось и едва ли не полным исчезновением традиционного для нашего города ночного лягушечьего кваканья. Ведь в наших в забитых грязью, травой и бытовым мусором  дренажных канавах совершенно не стало лягушек и жаб.

Вчилися обороняти узберіжжя Азовського моря

  • PDF

Днями, в акваторії Азовського моря корабельна група ВМС ЗС України відпрацювала комплексне тактичне навчання на тему захисту морських комунікацій, ураження малорозмірних швидкісних плавзасобів противника, забезпечення дій підрозділів на приморському напрямку.

Прикордонники ФСБ РФ блокують торговельні суда

  • PDF

Максимальна середня тривалість штучної затримки суден на виході з Азовського моря в 2021 році спостерігалася в квітні – 70 годин. Найбільші показники утримання окремих суден на виході з Азовського моря (у порівнянні з часом очікування на вході до Азовського моря) спостерігалися в першій половині квітня 2021 року, вони складали до 220 годин, тобто майже 10 діб.

В Бердянську викрили інтернет-агітатора

  • PDF

Служба безпеки України блокувала діяльність пропагандиста, причетного до розповсюдження через мережу Інтернет матеріалів в інтересах російських спецслужб. Оперативники та слідчі СБУ встановили, що мешканець міста Бердянськ регулярно розміщував на персональних сторінках в одній із заборонених в Україні соцмереж інформацію із закликами до зміни державного кордону і конституційного ладу України.

Українські підрозділи провели навчання в акваторії Азову

  • PDF

В Азовському морі відбулося тактичне навчання Корабельно-катерного складу Маріупольського загону Морської охорони та підрозділів Військово-Морських Сил ЗСУ, в ході яких військові відпрацьовували злагодженість спільних дій із протидесантної оборони узбережжя Азовського моря. Вночі тактичні групи кораблів та катерів Морської охорони вийшли в море для відпрацювання бойових маневрів.

Кредитні спілки можуть долучитися до ФГВ

  • PDF

За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки. Вони володіють доволі вагомим фінансовим ресурсом. Торік система кредитних спілок отримала нового регулятора в особі Національного банку, який вдосконалює правове поле для їхньої діяльності.

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

KIOSK.ZP.UA

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют громаду

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.