Tue05212019

Last update08:04:45 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back СПРАВКА КАТАЛОГ: СПРАВКА ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Бердянський державний педагогічний університет є провідним ВНЗ IV рівня акредитації, культурним та інтелектуальним центром Північного Приазов’я. Він розташований у 6 навчальних корпусах, має 3 гуртожитки, спортивно-оздоровчий табір на березі Азовського моря.

На 41 кафедрі навчальний процес забезпечують 321 викладач (24 доктори наук, професори; 167 кандидатів наук, доцентів; 4 заслужених працівники освіти України). Університет готує педагогічних працівників за освітніми рівнями «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр» за 26 спеціальностями. 
За період існування університету підготовлено понад 40 тисяч педагогічних спеціалістів, створено навчально-матеріальну, кадрову, науково-дослідну бази; у його структурі – 4 інститути, 4 факультети, а також економіко-гуманітарний коледж.
БДПУ має 3 фахові видання, студентську газету, художні колективи, спортивні команди-призери міжнародних змагань. На базі університету проводяться конференції всеукраїнського та міжнародного рівнів.
У БДПУ за рахунок видатків державного бюджету виконуються фундаментальне дослідження «Оптоелектронні прилади на основі нанопоруватих сполук А3В5» та прикладні – «Наноструктурований матеріал на основі поруватих сполук А3В5» (науковий керівник – д.фіз.-мат.н., професор В.В. Кідалов); «Компаративні студії в літературознавстві: імагологічний аспект» (науковий керівник – д.філол.н., професор О.Д. Харлан). У межах наукових проектів у БДПУ отримано 5 патентів на корисну модель.
Успішно функціонують аспірантура за 17 спеціальностями 7 наукових галузей, докторантура зі спеціальностей 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, 10.01.05 – порівняльне літературознавство; спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій за спеціальностями 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика). Голова спецради – доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов. Виш співпрацює за 45 договорами з університетами Росії, Італії, Болгарії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Мексики, Грузії тощо.

БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
71100, Запорізька область,
м. Бердянск, вул. Шмідта, 4
тел./факс:(06153)3-62-44 / (06153)4-74-68,
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
сайт: www.bdpu.org

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.