Sat06192021

Last update10:21:30 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back СПРАВКА КАТАЛОГ: СПРАВКА ОРГАНІЗАЦІЇ БЕРДЯНСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТДАУ

БЕРДЯНСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТДАУ

Спеціальності: Бродильне виробництво і виноробство, Виробництво і переробка продукції рослинництва, Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв, Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів, Комерційна діяльність, Туристичне обслуговування, Фінанси і кредит.

Щорічно наш навчальний заклад відкриває двері для здібної молоді, яка згодом стане фахівцями-професіоналами для харчової галузі та агропромислового виробництва України.
Наш педколектив – це висококваліфіковані викладачі-ентузіасти своєї справи, яскраві особистості, які зберігають і примножують традиції і дух творчого колективу.
Гордістю будь-якого навчального закладу є випускники. Серед них керівники і головні спеціалісти багатьох відомих підприємств.
Завдяки високим вимогам і високій якості навчання коледж користується гарною репутацією на ринку освіти.
Коледж – це перший етап на шляху оволодіння професійною майстерністю і для студентів тут створені всі необхідні умови: достатня матеріально-технічна база, яка включає два навчальних корпуси, дві спортивні зали, бібліотеку, читальна зала, два комп’ютерні класи з виходом в Internet, дві актові зали, оновлений педкабінет, кабінет дипломного проектування. Коледж має власний гуртожиток на 440 місць, де студенти мають можливість проживати у 2-х або 3-х містних зручних кімнатах.
Для вирішення проблем в області екологічної підготовки і виховання, сприянню розвитку сільського зеленого туризму в коледжі створений Навчально-практичний центр, метою якого є популяризація сільського зеленого туризму, встановлення партнерських відносин та проведення практик для студентів аграрних ВУЗів України.
Студенти коледжу є постійними учасниками конкурсу «Кращий студент року», КВК, конкурсу художньої самодіяльності «Софіївські зорі», студенти приймають участь у спортивних змаганнях та займаються у хореографічному та вокальному гуртках.
При гарному навчанні та активній громадській роботі студенти коледжу мають можливість отримувати іменні стипендії та різні винагороди.
Вивчаючи вимоги сучасного ринку праці, коледж постійно розширює географію баз для проходження виробничих практик, постійно підтримуються зв’язки з передовими підприємствами і тому наші студенти мають можливість побувати і побачити сучасне нове обладнання, ознайомитись з передовими технологіями і мати повне уявлення про свою майбутню виробничу діяльність.
Коледж живе насиченим і цікавим життям, працює на перспективу, запроваджує все нове, що є в системі освіти і намагається завжди підтримувати імідж сильного навчального закладу.

Директор коледжу,
заслужений працівник
освіти України, Шишкіна Галина Валентинівна

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
"БЕРДЯНСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТАВРІЙСЬКОГО
ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"
71108, Україна, Запорізька область
м. Бердянськ, пр. Восточный (Пролетарський), 9
телефони:
(06153) 2-33-49 - директор
(06153)2-25-19 - заступник директора
(06153)2-21-39 - бухгалтерія
Факс: (06153) 2-36-00
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.