Thu02252021

Last update11:41:13 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back СПРАВКА КАТАЛОГ: СПРАВКА ТРАНСПОРТ Поїзди «Львів - Бердянськ» та "Харків - Бердянськ"

Поїзди «Львів - Бердянськ» та "Харків - Бердянськ"

Для задоволення підвищеного попиту пасажирів на перевезення у літній період призначено прямий поїзд № 187/188 Бердянськ-Львів, який, починаючи з 4 червня, відправлятиметься з Бердянська по парних числах, а зі Львова повертатиметься по непарних.

Відправлення поїзда з Бердянська о 16:30, прибуття до Львова о 14:34, зворотно зі Львова - об 11:50, у Бердянську наступного дня о 12:30.

На шляху з Бердянська до Львова цей потяг прямуватиме через станції Федорівка, Запоріжжя, Дніпро, Кам’янське, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, у зворотному напрямі робитиме зупинки також у Білій Церкві, Олександрії, П’ятихатках, Верховцевому, Синельниковому.

Окрім того, призначено поїзд № 571/572 Харків – Бердянськ. Він курсуватиме до узбережжя Азовського моря з 16 червня до 1 вересня через день.

Із Харкова поїзд відправлятиметься о 22:14 та прибуватиме на кінцеву зупинку о 7:20. На шляху прямування до Бердянська поїзд робить зупинки на станціях Запоріжжя та Верхній Токмак. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 23:22 та прибуватиме до Харкова о 9:44. Зупинки здійснюватимуться на станціях Верхній Токмак, Запоріжжя, Павлоград, Лозова.

Поїзд курсуватиме у складі 18 плацкартних та купейних вагонів. В середньому це 800 місць в один бік. Продаж квитків на зазначений поїзд буде відкриватися за 15 діб до його відправлення.

 

Офіційний сайт "Укразалізниці"

НОВОСТИ БЕРДЯНСКА

Лента новостей всех порталов города.

INFO. В ЯБЛОЧКО!

Агентство новостей INFO. Бердянск.

МОДНЫЙ КИОСК

Сайты, скидки, объявления и фото.

Диалог-центр

Новости, которые объединяют. Громада и Европа.

BERDYANSK.NET

Городской интернет сервер Бердянска.