Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back ДОЗВІЛЛЯ КАТАЛОГ: ДОЗВІЛЛЯ КРАСА А що ви знаєте про використання винограду у косметології?

А що ви знаєте про використання винограду у косметології?

Жінки всіх часів та народів, їхні матусі і бабусі знали те, що відкриває косметична промисловість – цілющі властивості винограду та продуктів його переробки. Модні курорти сьогодення пропонують у межах SPA-програм те, що і 200 років тому відмінно знали придворні красуні.

Активне використання екстракту винограду, виноградних кісточок, винних дріжджів та справжнього вина в косметології почалося порівняно недавно. Сьогодні косметичні компанії пропонують велику кількість засобів по догляду за шкірою на основі цієї чудодійної ягоди.
У винограді можна знайти всі необхідні активні речовини, що сприяють підтримці здорового балансу шкіри лиця та тіла. Він оказує антиоксідантну дію, пом’якшує, відшелушує, відновлює, живить шкіру, захищає від сонця.
Активні компоненти рослини чудово тонізують шкіру, надають їй пружність та еластичність, помітно покращують її колір, крім того, мають унікальні зволожуючі якості, укріплюють стінки найменьших судин, противостоять руйнуванню волокон колагена, еластана, гиауронової та глюкоронової кислот – основних укріплюючих компонентів шкіри.
Кісточки винограду насичені маслом, у склад якого входять незамінні жирні кислоти. Наприклад, там зберігається новий фаворит косметологів – линолева кислота. Тому масло кісточок винограду сприяє відновленню пошкоджених мембран клітин, подовжуючи звичайну молодість шкіри.
Органічні кислоти, що зберігаються у винограді, стимулюють регенерацію та оновлення клітин, також сприяють укріпленню сполучних тканин.
«Виноградна» терапія допомагає виведенню з тканин токсині, продуктів обміну та надлишків води, що утворюється при розщеплинні жирів, має антистресову дію, зменьшує подразнення, посилює захисні властивості шкіри.
Окремим популярним напрямком в косметології сьогодні є винотерапія (у зовнішньому застосуванні). Компоненти, що зберігаються у виноградній олії, екстракті винних дріжджів та самому вині покращують кровообіг, тонус тіла, допомогають прибрати целюліт, та навіть можуть призвести до втрати ваги. Саме тому французькі жінки не страждають на ожиріння та сердцево-судинні захворювання. Червоне вино підтягує шкіру живота та робить грудь більш пружньою.

Докладніше