Wed09192018

Last update01:08:48 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город

News

Результативні та сучасні заклади позашкільної освіти

  • PDF

Низка перетворень, які відбуваються в Україні вимагають більш ефективної організації освітнього процесу закладів позашкільної освіти. Сучасний стан педагогічної науки вимагає розглядати його не лише як розвиток творчої особистості та соціалізації дитини, а й перегляду основ позашкільної освіти. 

 

Сергій Соболєв: “Нас цікавить, що далі буде з країною”

  • PDF

Заступник голови фракції “Батьківщина” з робочим візитом відвідав Бердянськ. Політик, разом з місцевим активом партії, вшанував пам'ять Героїв Небесної сотні в однойменному сквері, поспілкувався з ректором Бердянського державного педагогічного університету Ігорем Богдановим та відповів на запитання членів партійного активу та небайдужих бердянців.

2018–19 навчальний рік – перші кроки до новизни

  • PDF

Напередодні нового навчального року методичною службою Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої  організована  перша в цьому навчальному році Школа Педагогічної Майстерності, яка працювала  протягом 4-х днів з 20 по 23 серпня 2018року з метою підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників закладу.

Популярные сайты Бердянска лето-2018

  • PDF

В разгар курортного сезона гости Бердянска повышают рейтинг местных сайтов, посвященных отдыху и туризму. Поэтому в списке лидеров каталога самых популярных бердянских сайтов KIOSK.ZP.UA изменения затронули в основном сферу летнего релакса. В рейтинг-листе появились новые сайты:

Тренінг, брейн-ринг та акція зі збору сміття

  • PDF

27 липня за ініціативою вихованців ЦДЮТ у співпраці з адміністрацією ДОЦ «Факел» та молоді 10 загону ( вожаті Павло та Валерія) були проведені тренінг, брейн - ринг та практична екологічна акція зі збору сміття. Організатори та учасники залишилися задоволеними від своєї роботи та її результатів.