Mon11192018

Last update10:16:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город

News

Голосование за "Мисс Поинт 2018" началось!

  • PDF

«Поинт-интернет» учредил отдельную номинацию для девушек - участниц городского конкурса красоты «Мисс Бердянск 2018». Предлагаем нашим абонентам (подписчикам страницы Поінт Інтернет) проголосовать за ДВУХ самых красивых претенденток!

ЗА ЛАШТУНКАМИ ДЕБАТНОЇ КУХНІ...

  • PDF

...побували учасники обласного семінару-практикуму «Освіта для демократичного громадянства: формування громадянської компетентності старшокласників через навчання дебатам», який пройшов 25-26 жовтня 2018 року на базі Центру дитячо-юнацької творчості з метою сприяння розвитку та консолідації громадянського суспільства, формування у підростаючого покоління громадянської компетентності. 

 

Молоді мами безкоштовно вивчатимуть web-дизайн

  • PDF

Декретна відпустка з користю! У Бердянську стартує всеукраїнський освітній проект IT Moms. Молоді мами, які перебувають у декретній відпустці, безкоштовно зможуть опанувати web-дизайн/web-верстку. Організатором проекту є Фонд BrainBasket. Сьогодні робота в IT сфері – реальність і під силу не тільки чоловікам або “технарям”.

Діти створили мультфільм для вчителів

  • PDF

На Всеукраїнському фестивалі анімації «Равлик-фест» діти зняли мультфільм про навички 21 століття. Мультфільм довжиною в одну хвилину розповідає про навички, які необхідні сучасним дітям для досягнення успіху в житті. Про те, що необхідно, щоб стати успішним учасникам майстерні розповіла тренерка Ганна Українська.

Тренінги за проектом «Єдина громада» в Бердянську

  • PDF

В рамках грантової програми «Єдина громада» відбувається проект ініціативної групи м.Бердянська «Комунікація як інструмент єднання громади». Проект «Єдина громада» направлений на сприяння згуртованості суспільства, у вражених конфліктом східних областях України. Діяльність проекту сприяє розвитку навичок комунікації і толерантності для формування спільного бачення майбутнього у жителів цих регіонів.