Tue09212021

Last update11:15:31 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город

News

«Слава, слава Комару — Победителю!»

  • PDF

Наверняка многие жители нашего города у моря обратили внимание на тот факт, что небывалое в это лето нашествие комаров ознаменовалось и едва ли не полным исчезновением традиционного для нашего города ночного лягушечьего кваканья. Ведь в наших в забитых грязью, травой и бытовым мусором  дренажных канавах совершенно не стало лягушек и жаб.

В Бердянську викрили інтернет-агітатора

  • PDF

Служба безпеки України блокувала діяльність пропагандиста, причетного до розповсюдження через мережу Інтернет матеріалів в інтересах російських спецслужб. Оперативники та слідчі СБУ встановили, що мешканець міста Бердянськ регулярно розміщував на персональних сторінках в одній із заборонених в Україні соцмереж інформацію із закликами до зміни державного кордону і конституційного ладу України.

В порту впервые приняли импортную партию СУГ

  • PDF

Сегодня, 24 июня, танкер-газовоз Boreas LPG с 1 тыс. тонн сжиженного углеводородного газа прибыл на разгрузку в порт Бердянск. СУГ в порту принимают впервые. Как рассказала USM пресс-служба порта, судно разгружают на 7 причале, методом «судно-цистерна». Далее груз отправится на внутренний рынок Украины, в основном, для АЗС региона.

Нові тарифи на послуги інтернет-зв'язку в Бердянську

  • PDF

З 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для абонентів! Зміна тарифів пов'язана з великою вартістю підтримки мережевої інфраструктури та суттєвим підвищенням ціни на електричну енергію для приватних компаній.

Цікаво та креативно спілкувались про екологію

  • PDF

Школяри одразу трьох шкіл Бердянська прийняли участь в онлайн квесті "Енергозбереження це просто". Організаторами квесту стали відділ молоді та спорту виконкому та Перше Антикафе Бердянська "Час Є!". Планувалося провести цей квест для школярів прямо в школі, але, через карантинні обмеження, перейшли в онлайн. Створення квесту онлайн потребувало більше часу та інший підхід.