Wed01232019

Last update06:59:24 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город

News

Громадські організації як інструмент вирішення проблем

  • PDF

Шановна громадо! Запрошуємо Вас взяти участь в круглому столі-діалозі "Громадські організації як інструмент вирішення міських проблем". Цей круглий стіл ставить собі на меті інформування широкого загалу людей про існуючи ГО та їх діяльність.

Бердянск за 2 дня до оккупации...

  • PDF

На фото немецкого фотографа Зигфрида Лаутервассера (13.04.1913 – 7.09.2000), сделанное им 5 октября 1941 из самолета, изображена панорама Бердянска накануне оккупации города. Подпись под этим фото, оригинал которого хранится в федеральном архиве Германии (в Бундесархиве - im Bundesarchiv), гласит: «Штурм горными стрелками дивизии Эдельвейс порта Бердянск».

Фестиваль шкільних редакцій стартував!

  • PDF

Традиційний VII Міський фестиваль-конкурс шкільних прес-центрів "Прес-хвиля 18-19" стартував 30 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості. Захід, у якому протягом трьох місяців учні навчальних закладів випробуватимуть себе в якості кореспондентів, редакторів газет, операторів, режесерів та відчують, як це працювати в форматі он-лайн.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В БДПУ

  • PDF

Минулої суботньої зустрічі під назвою «День відкритих дверей» із нетерпінням чекали в університеті всі – від ректора та проректорів до студентів, яким дуже вже кортіло познайомитися із потенційними претендентами на високе звання «Студент БДПУ-2019». Та й не тільки з ними, а й їхніми батьками, бабусями-дідусями, друзями, які, зазвичай, супроводжують на такі заходи своїх чад – випускників шкіл.

"Мисс Поинт 2018" стала Эмилия Черемисина

  • PDF

«Поинт-интернет» определил победительницу в отдельной номинации "Мисс Поинт" для девушек - участниц городского конкурса красоты «Мисс Бердянск 2018». И голосование за лучших претенденток за это звание стало самым "горячим" за последние годы (около 4,5 тысяч просмотров, 45 репостов)!