Thu07022020

Last update03:09:49 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город

News

Бердянців навчать створювати популярний Youtube-блог

  • PDF

Проект Форум Лідерів думок запустить онлайн-школу для містян: жителі Бердянську навчаться вести онлайн-блог, дізнаються, як стати відомими, заробляти на блозі та створювати соціально орієнтований контент про своє місто.

Наступило самое красивое время года, осторожнее!

  • PDF

Яркая зелень и цветы радуют глаз, но пробуждение природы уж очень часто сопровождается грозами. Каждому человеку известна своя история про то, как от грозы ломается и горит бытовая техника. И эта статья просвещенна тому, как защитить свой компьютер и модем от влияния грозы. 

Конкурс малих бізнес-грантів для підприємців

  • PDF

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.

Berdyansk Fashion Day переноситься!

  • PDF

Для уникнення можливих ризиків через розповсюдження коронавірусу COVID-19 та оголошений урядом карантин, сьомий сезон Berdyansk Fashion Day осінь/зима 2020-21 переноситься, повідомила засновник Berdyansk Fashion Day, голова організаційного комітету Гаяне Вардікян.

У Рівному визначився володар Кубка України

  • PDF

Жіноча команда БК Рівне перемогла бердянську Чайку в фіналі Кубка України – 75:68. Початок зустрічі видався складним для господарів. Окрім тиску відповідальності суперниці також додали головного болю, змусивши наздоганяти.