Thu12132018

Last update07:03:34 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Озеленення - естетична творчість небайдужих

Озеленення - естетична творчість небайдужих

  • PDF

Травневі свята на клумбах біля центрального входу ЦДЮТ зустріне розмаїття барв популярних однорічників висаджених дбайливими руками співробітників закладу. Це стало можливим з фінансової підтримки іноземної неурядовї організації International Alert (Англія) та ГО «ІРЦКК «Діалог» в рамках реалізації проекту «Різні обличчя одного міста».

У місцевих виробників посадкового матеріалу було придбано пеларгонію зональну, шавлію блискучу (Salvia splendens), суміш петунії багатоквіткової (Petunia hybrida multiflora), лобулярію, гвоздику. Велика їм за це подяка! Батьки гуртківців теж підхопили ідею з озеленення території закладу і привезли на радість дітям виткий ломиніс (Clematis) та посухостійкі багаторічні седуми.

У всіх небайдужих є велике бажання біля будинку, де оселилось дитинство, зробити затишно і привітно. Тому, дирекція ЦДЮТ планує продовжити восени цього року започатковану тенденцію з озеленення та створення гармонійного ландшафту. Адже висаджені нами квіти, кущі, дерева повертають людям розтрачені сили, дарують умиротворення, здоров'я, відчуття щастя, енергію душі.

Таким чином, ми втілюємо своє бачення досконалості. Коли діти споглядають навкруги себе красу природи, різноманітність рослинного світу це вже великий крок до формування гармонійної, екологічно культурної, люблячої свою землю особистості.

cdut.ostv.zp.ua