Mon12102018

Last update05:37:34 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город У Бердянську відбулась презентація проекту БУР

У Бердянську відбулась презентація проекту БУР

  • PDF

Волонтери всеукраїнського табору «Будуємо Україну Разом» розповіли про історію розвитку проекту, познайомили з командою та планами конкретної роботи у Бердянську. У Сквері Небесної сотні зібрались 40 цікавих співрозмовників зі всіх куточків України та закликали місцевих мешканців не втрачати свій шанс - та змінювати Україну разом вже сьогодня.

 

А вже в понеділок ми розпочинаємо наш тиждень з відкритої лекції формату БУР Talks, тема "Іновації в закладах відпочинку: від ідеї до втілення".

В програмі:
- Антон Картамышев (Anton Kartomyshev) розповість про OldRabbit
- Алла Мельничук (Alla Melnichuk) розповість про Первое Антикафе Бердянска "ЧАС Є"

Запрошуємо в понеділок (14.08) о 20:00 у Сквері Небесної сотні на вул. Грецькій, 4 (через дорогу від будівлі Поліції).

Волонтерський табір Будуємо Україну Разом
Перше Антикафе Бердянська "Час Є!"


(066) 466-25-12
(066) 770-85-23
(095) 774-23-39

"Будуємо Україну разом" - це всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті зробити українську молодь мобільною та об'єднати її навколо принципів взаємодопомоги і відповідальності.
Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на Сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами. 

Тому ми згуртували молодь з усієї України, щоб допомогти. Відтак, впродовж двох місяців силами близько 80 волонтерів було відремонтовано 25 квартир. Така згуртованість місцевої молоді сприяла створенню двох молодіжних платформ на Сході – «Вільної Хати» у Краматорську та «Теплиці» у Слов’янську. "Будуємо Україну разом" - це всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті зробити українську молодь мобільноою та об'єднати її навколо принципів взаємолопомоги і відповідальності.

www.lef.org.ua