Fri04262019

Last update06:06:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Що читали портовики Бердянська

Що читали портовики Бердянська

  • PDF

У музеї Бердянського морського порту відкрилася виставка старовинної періодики "Що читали портовики Бердянська". Всього в експозиції представлено близько 60 експонатів - це газети і журнали, які виходили в минулому і нинішньому століттях і дбайливо зберігалися в архівах працівників і ветеранів підприємства.

Виставка - спільний проект Бердянського морського порту і міський первинної організації ЗОО НСЖУ. Самому древньому експонату - майже 110 років - це газета «Ранок» 1908 року. А також - «Більшовіцька зірка", "Азовський моряк", "Південна зоря", "Бердянський портовик", "Вогник", "Труд», «Запорізька правда», «Столична Чутка», «Панорама», журнали «Копійка», «Перець» і багато інших видань останніх ста років. Вся преса довгі роки зберігалася в сім'ях портовиків, і саме працівники підприємства надали цінні сторінки для виставки. Організатори вдячні сім'ям Т. Грось, І. Маврової, Н. Зінчук, Д. Кари, В. Берловим, М. Кравченко, В. Захарову.

- Бердянський порт завжди був добре показаний в пресі - в міських, обласних, всеукраїнських виданнях, - зазначив завідувач музеєм морпорту Євген Денисов, - Це не просто експонати, це історія міста і порту, розповіді про городян і портовиків, пам'ять.
Відкриття виставки відвідали почесні гості, серед яких представники профспілкового комітету підприємства, співробітники морпорту, ветерани підприємства. Згадували як багато доводилося трудитися і як відповідально підходили до роботи, будували місто і країну.
Відвідати виставку можна, попередньо зателефонувавши до профспілкового комітету порту по тел. і домовившись про час відвідування.

Юлія Тисленко, секретар Бердянської міської первинної організації ЗОО НСЖУ