Thu01202022

Last update11:53:32 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Нове бачення важливих проблем сьогодення

Нове бачення важливих проблем сьогодення

  • PDF

З 23 по 25 лютого у м. Дніпро відбувся X відкритий щорічний дебатний турнір  для школярів «Dnipro Open 2018», який організований громадською організацією «Нове бачення» разом з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» за стандартами міжнародної дебатної асоціації IDEA​.

 

Dnipro Open – це не лише навчання дебатам, а й захоплююче спілкування, яке вже десятий рік поспіль запрошує до відкритої дискусії команди з різних міст України та інших країн світу. У цьому році це більше 150 кращих представників учнівської молоді та їх педагогів-наставників з різних міст.
Одним з основних завдань турніру є оволодіння учнями навичок переконливої аргументації та набуття досвіду участі у дискусії. В ході дебатного турніру кожна команда розглядала проблеми з протилежних позицій, вчилася враховувати різні погляди та інтереси, що сприяє глибокому розумінню теми та вмінню працювати з інформацією.

Організатори запропонували молоді обговорити такі теми:
«Соціальні мережі мають бути простором, вільним від ‘’мови ворожнечі’’»
«Історичні міфи про Другу Світові війну та Голокост сприяють вивченню історії»
«В умовах гібридної війни публічні дебати дають змогу викривати маніпуляції»
«Для врегулювання ситуації на Донбасі потрібно ввести миротворчі сили ООН».
В рамках заходу відбулися тренінги з дебатних технологій, презентації та майстер-класи відомих експертів та тренерів не тільки з України, а і з Нідерландів та Австрії, п’ять відбіркових раундів, півфінал та фінал.
П’ять команд з Бердянська-вихованців дебатного клубу ЦДЮТ на чолі з тренерами та суддями Масютіною М.Е. та Перелигіною Є.В. взяли участь в цьому заході (дві команди в молодшій лізі, 2 команди в старшій лізі та 1 команда, яка дебатувала англійською).

В цьому році організація "Нове бачення" започаткувала нову традицію "нагорода майстра" на честь людини, яка багато зробила для розвитку дебатів в Україні - Ігорю Сущенко. І дуже приємно що наша Ангеліна Татарікова отримала цю нагороду, як і нагороду «кращого  топ спікера» в старшій лізі. Також кращим спікером в молодшій лізі стала Дорошенко Ангеліна. І головне. У фіналі турніру, який  проходив приміщенні Дніпропетровської за темою «В умовах гібридної війни публічні дебати дають змогу викривати маніпуляції» команда з Бердянська у складі Печенкіна Олександра, Татарікової Ангеліни та Гуренко Дмитра посіла 1 місце!