Sun02172019

Last update05:14:21 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город В ЦДЮТ відбулася науково-практична конференція

В ЦДЮТ відбулася науково-практична конференція

  • PDF

4 травня в стінах ЦДЮТ відбулася науково-практична конференція, та виставка технологічних наукоємких проектів “Актуальні прикладні та фундаментальні фізичні дослідження і іноваційні розробки вихованців гуртка  «Радіоелектроніка». Подібний захід вперше проводиться в ЦДЮТ.

 

Організаторами цього наукового заходу є керівництво ЦДЮТ ім. Е.М. Руднєвої та безпосередньо керівник гуртків «Радіоелектроніка» та «Інформатика» кандидат фізико-математичних наук Сімченко Сергій Володимирович.
Головна мета проведеного заходу - активізувати роботу з пропаганди наукових знань, професійної орієнтації і залучення молоді до наукової творчої і дослідницької діяльності.
Заняття дослідницькою діяльністю розвиває індивідуальні здібності та нахили учнів, формує їх професійні спрямування, створює умови для усвідомленого особистісно-зорієнтованого вибору майбутньої професії.
Вже традицією роботи гуртків стало використання в навчальному процесі наукового підходу при вивченні радіоелектроніки та інформатики.
Заняття з радіоелектроніки взагалі відбуваються згідно оригінальній спеціально розробленій керівником гуртка навчальній програмі.

Також новизна конференції полягає в тому, що передбачається не лише теоретичні доповіді по результатам досліджень, а й  проведення презентацій основних науково-технічних розробок гуртківців з актуальних напрямків науки, фізики, електроніки, автоматизації технологічних систем.
В рамках конференції були зроблені доповіді з таких основних актуальних напрямків в науці та техніці:
1. Енергоефективність, енергозбереження та альтернативні джерела енергії.
2. Li-fi – високошвидкісна бездротяна комунікаційна технологія.
3. Іноваційні технологічні продукти для промисловості.
4. Нанотехнології та гетерогенний каталіз.
5. Отримання твердотільних матеріалів з прогнозованими характеристиками та дослідження параметрів твердотільних матеріалів.
Доповіді учасників викликали зацікавлення у присутніх слухачів та членів журі.По результатам доповідей виступив з враженнями та коментарями науковий керівник доповідачів Сергій Володимирович, методист Дяденчук Олена Федорівна та директор ЦДЮТ Балабан Олег Костянтинович.
Всі доповідачі отримали почесні грамоти та збірники наукових праць конференції.

Учасники конференції “Актуальні прикладні та фундаментальні фізичні дослідження і іноваційні розробки вихованців гуртка Радіоелектроніка”