Fri02222019

Last update12:59:17 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Тренінг, брейн-ринг та акція зі збору сміття

Тренінг, брейн-ринг та акція зі збору сміття

  • PDF

27 липня за ініціативою вихованців ЦДЮТ у співпраці з адміністрацією ДОЦ «Факел» та молоді 10 загону ( вожаті Павло та Валерія) були проведені тренінг, брейн - ринг та практична екологічна акція зі збору сміття. Організатори та учасники залишилися задоволеними від своєї роботи та її результатів.

 

У 2017 році число туристів, відвідавши Бердянськ налічувало 1,5 млн. Пляж та море – це головна розвага відпочиваючих. Значна частина того, що забруднює пляжі, – це звичайні повсякденні предмети. Використовуючи їх, люди навіть не замислюються, де все це зрештою опиниться.

Людство з давніх пір забруднювало земну поверхню відходами своєї діяльності. Але у ХХ столітті відбувся різкий стрибок і в характері, і в масштабах, і у впливі забруднень. Особливої гостроти біологічне забруднення водойм набуває в місцях масового відпочинку людей. Відбувається воно і в Бердянську - серці Азова, невеличкому курортному містечку.
Cаме на вирішення цієї проблеми направлений проект ”Чисте узбережжя”, якого стануть вихованці гуртка ”Дебати”. Проект буде реалізований у співпраці зі Словацькою організацією ”CEP” в рамках українсько-словацького програми «Активний громадянин – ефективна влада».