Fri04262019

Last update06:06:16 AM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город 2018–19 навчальний рік – перші кроки до новизни

2018–19 навчальний рік – перші кроки до новизни

  • PDF

Напередодні нового навчального року методичною службою Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М.Руднєвої  організована  перша в цьому навчальному році Школа Педагогічної Майстерності, яка працювала  протягом 4-х днів з 20 по 23 серпня 2018року з метою підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників закладу.

 

У зв’язку з прийняттям нового Закону про Освіту оновлюється зміст і позашкільної освіти.  Педагоги нашого Центру усвідомлюють, що їм доведеться працювати в умовах нового підходу  до навчально-виховного процесу, в якому буде приємно навчатися  і який  даватиме вихованцям не тільки додаткові  знання, а й уміння застосовувати їх в житті.
В ході роботи школи педмайстерності здійснено  інформаційне забезпечення  педагогічних працівників з проблем позашкільної освіти, педагогіки, психології, досягнення педагогічного досвіду.

Проведення таких навчань  з педагогами  це кропітка робота методичної служби, яка намагається не тільки урізноманітнити  тематику навчань, але й форми їх проведення з запрошенням провідних фахівців різних напрямів.
Серед цьогорічної ШПМ було  проведено:
Семінар «Виховання в  XXI столітті: проблеми та шляхи їх вирішення» (заст. директора з науково-метод. роботи Масютіна М.Е.);
Тренінг «Методика роботи з «важкими» учасниками освітнього процесу» (експерт та тренер Охредько О.Е.);
Інклюзивна освіта сьогодення:напрямки роботи в ЗПО (канд. психол. наук, доцент БДПУ, практикуючий психолог вищої категорії - Сербова О.В.);
Практикум  «Популяризація і поширення культури мовлення серед педагогів ЦДЮТ» (методист Демченко Н.Г.);
Психологічний семінар «Дитяча обдарованість: феноменологія та способи визначення»(канд. педагог. наук Кашкарьова Л.Р.);
Семінар «Компетентнісний підхід в освітньому процесі закладу позашкільної освіти» (методист Демченко Н.Г.);
Розважально-пізнавальна гра «Комп’ютерне павутиння» (методист Дяденчук О.Ф.)
Робота з дітьми в наших закладах розпочинається традиційно 15 вересня, а наші педагоги сповнені нових ідей , набутих  знань і досвіду вже готові зустріти своїх вихованців.

Методист Демченко Н.Г.