Mon10142019

Last update02:01:09 PM GMT

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Back Город Сергій Соболєв: “Нас цікавить, що далі буде з країною”

Сергій Соболєв: “Нас цікавить, що далі буде з країною”

  • PDF

Заступник голови фракції “Батьківщина” з робочим візитом відвідав Бердянськ. Політик, разом з місцевим активом партії, вшанував пам'ять Героїв Небесної сотні в однойменному сквері, поспілкувався з ректором Бердянського державного педагогічного університету Ігорем Богдановим та відповів на запитання членів партійного активу та небайдужих бердянців.

В сквері Героїв Небесної сотні,  який нещодавно офіційно відкрили в Бердянську, Сергій Соболєв вшанував пам'ять українців, які віддали своє життя під час трагічних подій на Майдані незалежності в лютому 2014-го року. Пам'ятне місце створили в Бердянську силами небайдужих мешканців міста, активістів та місцевих батьківщинівців.

Народний депутат Сергій Соболєв відвідав і Бердянський державний педагогічний університет. До речі, Сергій Владиславович є заступником голови наглядової ради БДПУ, до складу цієї ж ради входить і лідер окружного осередку Григорій Патей. Заступник голови фракції Батьківщина оглянув умови, в яких навчаються бердянські студенти та особисто ознайомився із незавершеним будівництвом нового корпусу. Завдяки ініціативам Сергія Соболєва в цьому році БДПУ вже отримав 2 мільйони гривень на продовження будівництва. В проекті державного бюджету на наступний рік має бути передбачено близько 10 мільйонів гривень для БДПУ. Так, поступово, “довгобуд” має реальні шанси перетворитись на новий навчальний корпус Бердянського державного педагогічного університету.

На зустрічі з активом партії та мешканцями міста Сергій Соболєв озвучив декілька принципових моментів майбутньої передвиборчої президентської кампанії. Основне завдання Юлії Тимошенко та її команди — запропонувати виборцям чітку програму з конкретними заходами її реалізації. Саме тому Юлія Тимошенко проводить відкриті форуми із залученням науковців, експертів та громадських активістів для розробки проекту Конституції України, нового економічного курсу країни, вирішення проблем аграрно-промислового комплексу, морської галузі, розвитку громадського суспільства та багато іншого.

Сергій Соболєв анонсував на 21 вересня економічний форум в Києві, на який запросив делегатів із Запорізької області. Від Бердянська участь в економічному форумі візьме Григорій Патей. Всі, хто має пропозиції, щодо економічного розвитку, прохання передавати їх в штаб місцевого осередку ВО “Батьківщина” по Мелітопольському шосе 68. Всі ці пропозиції будуть озвучені особисто Юлія Володимирівні на засіданні круглого столу!

Крім того, Сергій Соболєв дав завдання місцевому партійному активу підготувати кадровий резерв на державні посади. За словами політика, до цього списку мають увійти принципові,  та порядні люди. На місце корумпованим чиновникам, мають прийти високваліфіковані спеціалісти, які сумлінно, а, головне, чесно, виконуватимуть свої обов'язки.

Наприкінці зустрічі Сергій Соболєв вручив новим членам партії “Батьківщина” партійні білети.